Gigi cerde ca daca l-a luat pe Iacob gata am rezolvat problema cu apararea.CUm am citit mai sus este doar de perspectiva in nici un caz nu poate emite pretentii pentru LC.Am citit undeva ca Adi Ilie spunea ca daca mai sta mult cu transferul lui Pulido ia alti jucatori ca a mai vazut intre timp.Sper ca nu se refera la Iacob ca altfel e groasa rau.Intr-adevar in Cupa UEFA aveam o super-extra-mega aparare si toate superlativele,dar asta a fost.acum stam sa ne chinuim cu un egal cu vicecampioana Poloniei si avem meci oficial cu campioana in cea mai tare competite intercluburi.Faza amuzanta e ca peste tot la stiri toti jucatori inclusiv antrenorul si Becali sunt bucurosi si li se pare foarte amuznt ca pierd pe rupte.Misto caracter.
