FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se stie cum se va intra la stadion miercuri s-a stabilit!!!

«12»
Alexandru12.03.2005 10:59
nu au cum sa ia alti bani , nu mai sunt bilete.

corect. interesul lor nu e sa ia bani, pentru ca nu au cum. doar daca se deghizeaza Gigi si vinde cotoare la poarta :lol: interesul lor este sa fie stadionul PLIN. cel putin asa e logic si asa sper!

 

Grinch, acum vad ca esti din Ploiesti. Si eu la fel :) Esti vreun lup deghizat ? Nu de alta dar cunosc cativa, si ne tot stabilim intalniri "after-match" :lol:

Virgil12.03.2005 12:09
lamuriti-ma si pe mine, pt ca mi se pare ca limba romana este prea complicata pentru a fi inteleasa...

 

cei cu abonamente pot intra doar intre 17:00 si 18:00 ? am mai intrebat cateva persoane si mi-au spus ca da. eu inca nu am inteles clar care sunt "ordinele" clubului privind accesul pe stadion.

Cei cu abonamente pot intra între orele 17 si 20,iar cei cu bilete,începând cu ora 18,pâna la ora începerii meciului(20:00).

Grinch12.03.2005 13:34

Grinch, acum vad ca esti din Ploiesti. Si eu la fel :) Esti vreun lup deghizat ? Nu de alta dar cunosc cativa, si ne tot stabilim intalniri "after-match" :lol:

 

URASC lupii mi`au batut dupa meciul cu Besiktas un tovaras de l`au rupt. De atunci ne ferim de ei ; si vorbesc de cei din knot ! _|_ petrolul

dered12.03.2005 13:38

Problema cu amanarea meciului din Ghencea are bataie mai lunga deoarece multi suporteri din provincie nu vor mai veni la meci din nou.

De aceea anunt ca vand 3 cotoare de la bilete (se poate intra cu ele pe stadion) la TRIBUNA 1. Preferabil cuiva din BACAU.

tel 0745884965

Grinch12.03.2005 13:44

nu o sa mai vina astia de departe , dar dak vrei sa faci ceva fao pana la capat asa ca veniti la meci din provincie !

dbd12.03.2005 14:52

dar ce ati zice sa jucam pe Lia Manoliu ? mi se pare mie sau acolo sunt in jur de 50 - 60 de mii de locuri ?

Grinch12.03.2005 15:04

e in constructii din cate stiu eu . Si nimic nu se compara cu Ghencea.

dbd12.03.2005 15:13

pai da dar am intra mult mai multi shiar fi terenul mai bun dar daca e in constructie asta e...dar ai dreptate nimic nu se compara cu aerul si atmosfera din Ghencea...

Alexandru12.03.2005 21:13
URASC lupii mi`au batut dupa meciul cu Besiktas un tovaras de l`au rupt. De atunci ne ferim de ei ; si vorbesc de cei din knot ! _|_ petrolul

ii cunosc aproape pe toti din knot :) sunt baieti de treaba in timpul liber, dar parca prea pasionali avand in vedere situatia jalnica in care se afla petrolul. oricum, eu le-am zis ca daca-i prind la vreun filaj ceva, o sa petreaca noaptea cu gaborii 8)

 

dupa meciu cu besiktas cunosc faza... s-au enervat la culme pentru ca au vazut la TV bannerul cu 'ultras ploiestina'. eu unul nu inteleg manifestarile astea imbecile, pentru ca altfel nu pot sa le numesc.

Grinch12.03.2005 22:05

Chiar eu am legat banneru ala cu "ultras ploiesti" la tribuna a2a , insa noi stateam la peluza .Si oricum nu ne intereseaza de knot , stim si noi destule despre ei...

Nero12.03.2005 22:37

Solutie: sa puna clubul in vanzare si la preturi simbolice cateva mii de cotoare 8)

studentu13.03.2005 00:40

asigur intrarea la meci pe baza de abonament.doritorii ma pot contacta la0727615174

dbd13.03.2005 06:43

sunt cam imbecili aia de la petrolu...

Grinch13.03.2005 08:42

sunt foarte imbecili !!!

Adi13.03.2005 09:57

Eu unul cred ca stadionul o sa fie plin miercuri pentru ca sunt sigur ca toate cotoarele aruncate la stadion au fost deja vindute de catre lucratori. Nu e greu de imaginat ca un maturator sa gaseasca vreo 10 cotoare pe stadion si sa le vinda cu 50000 bucata... Oricum cei care inca nu au nici cotor nici abonament ar trebui sa se intereseze pe la stadion, ar trebui sa mai fie citeva.

 

__________

 

Steaua Villareal 2 1

dbd13.03.2005 10:39

ce afacere buna or fi facut maturarii....dar totushi se va da pana la urma intarare libera ?

Grinch13.03.2005 11:13

Nu se stie dar normal asa ar fii , pentru ca stadionul nu o sa fie plin dak lasa doar cu abonamente si cotoare.

dbd16.03.2005 03:46

Am auzit aseara la stiri cica-i intrare libera...

«12»