nu au cum sa ia alti bani , nu mai sunt bilete.
corect. interesul lor nu e sa ia bani, pentru ca nu au cum. doar daca se deghizeaza Gigi si vinde cotoare la poarta :lol: interesul lor este sa fie stadionul PLIN. cel putin asa e logic si asa sper!
Grinch, acum vad ca esti din Ploiesti. Si eu la fel
Esti vreun lup deghizat ? Nu de alta dar cunosc cativa, si ne tot stabilim intalniri "after-match" :lol:
