Spectatorii care și-au procurat bilete pentru meciul din 10 martie vor avea acces la partida de miercuri 16 martie numai dacã prezintã la intrarea în stadion jumãtatea sau partea din bilete care a rãmas asupra lor dupã ruperea acestora de cãtre forțele de ordine. Între orele 17:00 și 18:00 vor avea acces pe stadion posesorii de abonamente, iar de la ora 18:00 și pînã la debutul partidei, ora 20:00, vor intra cei care dețin pãrțile sau cotoarele biletelor de asearã. Steaua a anunțat cã nu se vor mai pune în vînzare alte bilete și cã aceia care nu și-au pãstrat partea de tichet la întîlnirea de asearã nu vor mai putea avea acces pe stadion miercuri, sursa ww.gsp.ro
