14.03.2005 14:01
S-ar putea sa fuga Poli mai repede decat voi. Ei asa se lauda! :roll:
S-ar putea sa fuga Poli mai repede decat voi. Ei asa se lauda! :roll:
vorba ta : Ramane sa vedem !
Corect. Nu are rost sa discutam in van de pe acum.
apropo de program incarcat trebuie sa strecuram pe undeva meciurile din sferturi si meciurile nationalei
bun bun dar spune tu pe unde si spune daca putem noi sa rezolvam asta ?