FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Programul Stelei infernal!!!Jucam din trei in trei zile!!!

«12»
reddog14.03.2005 14:01

S-ar putea sa fuga Poli mai repede decat voi. Ei asa se lauda! :roll:

dbd14.03.2005 14:06

vorba ta : Ramane sa vedem !

reddog14.03.2005 14:06

Corect. Nu are rost sa discutam in van de pe acum.

serban2314.03.2005 16:42

apropo de program incarcat trebuie sa strecuram pe undeva meciurile din sferturi si meciurile nationalei

dbd14.03.2005 16:49

bun bun dar spune tu pe unde si spune daca putem noi sa rezolvam asta ?

«12»