FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

OFICIAL: Golanski la Steaua

«123»
Virgil10.07.2007 09:30

@ bobochyka17

 

Daca mai intampini probleme pe site-ul nostru, te rog sa le faci cunoscute pe sectiunea propuneri, sugestii, reclamatii

Acolo vei primi in mod sigur raspuns de la unul din membrii echipei tehnice a site-ului.

stelistpanamor10.07.2007 09:46

steaua_ro fularultras fularsteau2 fular-campionii oare din 20 de suturi de la distanta aia mai da vreun gol lu Cernea??? io nu cred si ca echipa ar fi: Cernea(portar)Emeghara(fundas)Goian(fundas)Ghionea(fundas)Golanski(fundas)Nicoli

a(mijlocas)Radoi(mijlocas)Ochirosii(mijlocas)Dica(atacant)Neaga(atacant)Badea(at

cant) amintitiva ca totusi Badea ne-a dus in Liga Canpionilor

Tupac Amaru10.07.2007 10:07
Bine ai venit in Ghencea Golanski!Mai tre sa vina si Pulido si parerea mea ca avem nevoie de un portar valoros ... pacat de Hamutowski ca ala era bun !

 

Il propun pe Apula! fular-campionii

bobochyka1710.07.2007 11:57
@ bobochyka17

 

Daca mai intampini probleme pe site-ul nostru, te rog sa le faci cunoscute pe sectiunea propuneri, sugestii, reclamatii

Acolo vei primi in mod sigur raspuns de la unul din membrii echipei tehnice a site-ului.

Mersi.

 

Sper sa faca treaba la Steaua si sa nu plece in pauza competitionala pentru ca asa ii vin lui Becali idei ca aceea ca nu mai vrea staini.

Forzza Steaua!

SuperSteaua10.07.2007 13:16

UN MIJLOCAS?

Transferurile lui Golanski si Pulido mi se par OK pentru defensiva.

Lateralele sunt acoperite de ceea ce aveam si de noile transferuri.

Atacanti cu simtul portii avem.

Dar un mijlocas tehnic si cat de cat experimentat cand aducem?

Nu avem pe nimeni care sa se apropie profilului unui Majearu, Rotariu, Hagi ori Panduru (sa dea pase inteligente, sa dribleze, sa suteze de la distanta, sa aiba viziunea jocului).

Eu zic ca asta ne lipseste.

ANTIgigi10.07.2007 20:19
UN MIJLOCAS?

Transferurile lui Golanski si Pulido mi se par OK pentru defensiva.

Lateralele sunt acoperite de ceea ce aveam si de noile transferuri.

Atacanti cu simtul portii avem.

Dar un mijlocas tehnic si cat de cat experimentat cand aducem?

Nu avem pe nimeni care sa se apropie profilului unui Majearu, Rotariu, Hagi ori Panduru (sa dea pase inteligente, sa dribleze, sa suteze de la distanta, sa aiba viziunea jocului).

Eu zic ca asta ne lipseste.

 

eu zic ca momentan asa ceva lipseste in Romania...un astfel de mijlocas, iar pentru a aduce unul de un calibru asemanator costa "ceva" bani si cum ciobanashu "nu" are bani......eu zic ca e de ajuns....si el la fel cred ca gandeste.....din pacate...

Timpul le va rezolva pe toate...

Meth0dMan11.07.2007 11:14

Mi se pare ca acest Golanski a jucat si la campionatu mondial de anul trecut imi suna cunoscut numele oricum e cel mai bun fundas din polonia intr-un sondaj realizat de ei

juby11.07.2007 15:42

Sper ca nu e portarul. :D

Playmaker11.07.2007 16:22

Au venit cativa jucatori importanti e adevarat la Steaua, dar c ineptii poate debita cimpanzeul e incredibil: Gigi Becali: "Steaua a cheltuit pe transferuri cât Dinamo, Rapid și CFR Cluj la un loc"-gsp

«123»