FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua pregateste dubla cu Zaglebie printr-un amical cu polonezii de la Belchatow (OLS)!

«12»
cadmi_el12.07.2007 16:41

acum e 2-2 datorita lui Dica

Khalid12.07.2007 17:07

La primul gol Goian a fost depasit usor de nr.9 de la Belchatow, dar la golul doi Cernea a facut-o lata. Nu stiu cine a aparat a doua repriza, dar trebuie sa ii oferim sansa lui Vatca pentru ca Cernea nu apara cum trebuie.

AmuntBoy12.07.2007 17:37

din rezumat am observat

1 greseala Goian si 1 greseala Cernea ,

deja Cernea a adunat vreo 3 greseli mari in 3 meciuri

cadmi_el14.07.2007 20:44

nu suntem buni sa batem pe vicecampioana poloniei si mai vor sa trecem in turu' 3 Hagi lasa-ne ca (ne)faci echipa mai slaba fata de Cosmin Oli

«12»