12.07.2007 16:41
acum e 2-2 datorita lui Dica
acum e 2-2 datorita lui Dica
La primul gol Goian a fost depasit usor de nr.9 de la Belchatow, dar la golul doi Cernea a facut-o lata. Nu stiu cine a aparat a doua repriza, dar trebuie sa ii oferim sansa lui Vatca pentru ca Cernea nu apara cum trebuie.
din rezumat am observat
1 greseala Goian si 1 greseala Cernea ,
deja Cernea a adunat vreo 3 greseli mari in 3 meciuri
nu suntem buni sa batem pe vicecampioana poloniei si mai vor sa trecem in turu' 3 Hagi lasa-ne ca (ne)faci echipa mai slaba fata de Cosmin Oli