FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua pregateste dubla cu Zaglebie printr-un amical cu polonezii de la Belchatow (OLS)!

«12»
fcsteaua.ro06.07.2007 03:55

Steaua si-a fixat patru meciuri amicale in stagiul de pregatire de la Mierlo (Olanda), printre care unul si cu vicecampioana Poloniei, GKS Belchatow, in perspectiva dublei din turul II preliminar al Ligii Campionilor, cu Zaglebie Lubin, informeaza site-ul ros-albastrilor.

 

Programul amicalelor Stelei din stagiul din Olanda:

 

12 iulie, cu GKS Belchatow;

 

14 iulie, cu Litex Lovech;

 

16 iulie, cu AEK Atena;

 

18 iulie, cu Willem II.

 

Steaua va pleca spre Mierlo, luni, 9 iulie, si va reveni in tara la data de 19 iulie.

 

Stagiul de pregatire de la Mierlo este ultimul al Stelei inaintea startului noului sezon, dupa ce ros-albastrii au mai fost la Oliva, in Spania, si acum se afla in Austria, la Kaprun.

axl2306.07.2007 07:29

Amicalul cu Belchatow va fi unul de urmarit. Se pot trage multe concluzii de acolo, mai mult sau mai putin edificatoare.

LeoKinG06.07.2007 08:22

Sunt curios cu Aek Atena ...

tutankhamon_je06.07.2007 08:29

E bine ca avem meciuri destul de tari ca sa vedem si noi cum stam. Dar cel mai bine e ca s-a aranjat un meci cu Belchatow ca sa vedem cam ce forta are echipa care a terminat imediat dupa Zaglebie. steagsimplu

RazvanOchirosii3006.07.2007 08:47

Cu Aek Atena....E De Vazut Meciu :D ...Spun Ca Aia Is Cei Mai Tari Dintre Echipele Cu Care Vom Juca In Olanda :P ..oricum...Sper 433 Sa fie formulA de baza :D

ralukasteaua06.07.2007 09:19

Offtopic

S-a mai auzit ceva in legatura cu abonamentele pentru sezonul 2007-2008?

vasilestelistul06.07.2007 18:36

is bune aceste amicale ca sa fim pregatiti pentru UCL,insa puteau sa faca amicale cu echipe mai tari ca sa se obisnuiasca juc noi cu meciurile tari si sa vada Hagi potentialul echipei in meciuri mai tari insa is bune si aceste meciuri.numai bine

 

 

FORZA fularsteaua2 steagsimplu

steagsahmic

steagcruce2

Iron_Guard07.07.2007 09:12

cred ca meciul cu AEK tre tratat cel mai serios,sunt foarte buni,si dupa acest meci vom putea sa judecam jocul Stelei si munca lui Hagi de pana acum.

steagcruce2

antimanelist07.07.2007 21:11

mda..meciuri bune...cre ca cu AEK o sa fie cel mai greu...

am observat ca de cand o venit Hagi,nu sa mai scris chestii de genu: ciobanu de Becali,oieru,etc. Stiu ca la multi nu vo placut de Oli,da macar o adus echipa in UCL dupa 10 ani si pe langa o semifinala UEFA...dak nu o sa mai descurce echipa asa bine ca sezonu trecut pe cine dati vina? pe Hagi? ca doar pe el l-ati vrut...time will tell

@dy_00707.07.2007 22:18

e bun amicalul cu echipa poloneza pentru ca vedem valoarea polonezilor ce pot ei dar se face prea multa valva pentru un amical cu o echipa de mana a doua. Sa ne laudam si noi dak jukm un amical cu Chelsea sau man utd ceva ca alea sant utile. cu echipele alea vedem care este nivelul nostru de acum spre24 spre cl steagsimplu

Raul198807.07.2007 23:11

amicalele din olanda sunt mult mai grele ca alea din kaprun

buna idea sa facem un amical cu Belchatow

dupa meci ne putem face o parere cam cit de bune sunt echipele poloneze

dar totusinu putem sa comparam Zageblie cu Belchatow

Zageblie are 3 jucatori care joaca la nationala poloniei

 

cel mai greu meci va fii cu aek athen

echipa valoreaza in total cam 40 de millioane de euro

marti joaca UTA contra zaglebie

sa vedem ce face UTA

si ei sau intarit destul de bine

sper sa ii bata pe zaglebie

eu vin din Arad si trebuie sa tin un pic cu UTA :rolleyes:

Martin_Tudor1211.07.2007 17:02

interesante meciuri...:P

sunt sigur ca vom bate tot in aceste 4 amicale,char daca nu conteaza... fular-campionii

cadmi_el12.07.2007 08:53
Amicalul cu Belchatow va fi unul de urmarit. Se pot trage multe concluzii de acolo, mai mult sau mai putin edificatoare.
Pe ce post se transmit meciurile?
petrinho12.07.2007 11:18

chiar asa... pe ce post se transmite meciu, ca panaramelea astea de la TV Sport nu.l transmit...

daca auziti ceva sa.mi spuneti si mie !

cadmi_el12.07.2007 12:07

bine ca la Dinamo si CFR da meciurile amicale in direct si la Steaua nu. Nici macar ora nu se stie

forever_STEAUA12.07.2007 13:10

@cadmi_el

 

Meciul incepe de la ora 18.

cadmi_el12.07.2007 13:29

canalul nu il shtie nimeni?? dica10

byancutza12.07.2007 13:31
canalul nu il shtie nimeni?? dica10

nu se televizeaza meciul

cadmi_el12.07.2007 14:01

ce nashpa! da sper macar ca la pauzas sa arate pe site cum a fost prima repriza

cadmi_el12.07.2007 15:40

ar fi super sa aiba si Steaua un post de televiziune cum au si Manchester United, Chelsea, Barca si multe alte echipe unde se difuzeaza fiecare meci al echipei

fularsteaua2fular-campionii

petrinho12.07.2007 15:54

bai frate e jale ce jucam in ultimul timp... deja de 0-2 la pauza... trebui sa.i trezeasca cineva pana nu e prea tarziu. Doamne ajuta in continuare !

 

Forza Steaua

cadmi_el12.07.2007 16:10

de unde stii cat i scoru???

vlad7512.07.2007 16:14

2-1 la pauza.A reusit Dica un gol.

Oricum e jale mare daca Steaua nu reuseste sa-si revina.Pe mine unul nu ma afecteaza daca Steaua rateaza CL anul acesta,eu iubesc aceasta echipa neconditionat.In schimb noul scouter al clubului Steaua,Gigi cu ochi buni la atacanti,va face crize de nervi daca rateaza banii din CL.

Ciobanul este interesat doar de bani,atat. Ii place sa vorbeasca ,sa se laude ,este un parvenit al societatii,un agramat ridicat in slavi de acolitii sai,de presa din Romania(contra cost ,evident).Esti jenant Ciobane ,iar fara garzile tale de corp nu faci nici cat o ceapa degerata.

Cunosc oameni foarte importanti care nu au pus pret pe banii Ciobanului si l-au refuzat din start,fara a-i deveni sclavi ca cei care roiesc in jurul sau.Acesti oameni au coloana vertebrala si sunt de un milion de ori mai bogati spiritual ca tine Ciobane.Pentru mine tot un oier ai ramas,iar daca nu erai propulsat de mass-media sigur te vedeam la Ora 5 la stiri cum ca :"un cioban din Pipera a violat 2 babe"

cadmi_el12.07.2007 16:18
2-1 la pauza.A reusit Dica un gol.

Oricum e jale mare daca Steaua nu reuseste sa-si revina.Pe mine unul nu ma afecteaza daca Steaua rateaza CL anul acesta,eu iubesc aceasta echipa neconditionat.In schimb noul scouter al clubului Steaua,Gigi cu ochi buni la atacanti,va face crize de nervi daca rateaza banii din CL.

Ciobanul este interesat doar de bani,atat. Ii place sa vorbeasca ,sa se laude ,este un parvenit al societatii,un agramat ridicat in slavi de acolitii sai,de presa din Romania(contra cost ,evident).Esti jenant Ciobane ,iar fara garzile tale de corp nu faci nici cat o ceapa degerata.

Cunosc oameni foarte importanti care nu au pus pret pe banii Ciobanului si l-au refuzat din start,fara a-i deveni sclavi ca cei care roiesc in jurul sau.Acesti oameni au coloana vertebrala si sunt de un milion de ori mai bogati spiritual ca tine Ciobane.Pentru mine tot un oier ai ramas,iar daca nu erai propulsat de mass-media sigur te vedeam la Ora 5 la stiri cum ca :"un cioban din Pipera a violat 2 babe"

pe ce post se transmite??
vlad7512.07.2007 16:27
pe ce post se transmite??

Violul babelor sau meciul?? :unsure:

Pai este scorul live pe www.sport.ro

«12»