Acum chiar o dati aiurea cu Gigi. Paraschiv a vrut sa plece si Hagi a spus ca nu-l tine cu forta. Normal ca in prima faza a declarat ca e un jucator important si ca nu ar vrea sa plece, doar nu voiai sa spuna "oricine poate sa plece de la Steaua", dar daca Para isi dorea atat de mult l-a lasat.
Paraschiv nu mai prindea primul 11 cu Hagi antrenor, chiar nu intelegeti?! Eu sunt multumit ca a plecat, pentru ca oricat l-as respecta pentru anii in care a luptat pentru Steaua, nu era un jucator care sa creasca valoare echipei. Era un fotbalist limitat, care mai compensa uneori prin daruire. Mai lasati comparatiile cu Gatusso, ca nu e cazul!
Hai ca o dam dupa cires.Daca era jucator important cum au declarat si Hagi si Adrian Ilie si de care aveau nevoie, bla,bla,bla nu inteleg de ce i-au facut pe plac lui Jiji si l-au lasat sa plece.
Nu ma intereseaza daca prindea sau nu primul 11 ca nu de asta discutam, si mai mult de atat consider ca era cel mai slab mijlocas din lot (Lovin nu poate fi numit jucator de fotbal deci este exclus) dar daca tot veneau accidentarile si alte alea ar fi fost un jucator util.Mult mai util decat plesanul care se prefigureaza.
P.S As prefera de la Hagi sa aud exact ce vrea el,nu exact ce ar vrea altii sa auda.