Sincer nu inteleg unde e jignirea. Omul stie ca are un adversar puternic, dar care nu prea prezinta interes pentru publicul polonez si a spus-o.Probabil el spera sa vina Rangers sau alta echipa din vest ca sa vina mai multi suporteri => mai multi bani din bilete, drepturi de televizare, etc. Ca sansele lor de calificare tot alea erau.
Absolut de acord cu tine!
Uite, asta este (def)ormarea de opinie. Un ziarist emite o tampenie si ceilalti o preiau si o dezvolta.
Mai ramane sa ne explice boratura comunista botezata de evazionistii de la Pro TV drept "Mitica" - auzi hal de exprimare la unii care se pretind profesionisti! - declaratia antrenorului polonez si avem deja o noua mostra de presa in stil autohton!
Forza Steaua!
Gica, vrem atacanti!!!!!!!!!!!!!
Acesti fotbalisti fac diferenta!!!!!!!!!!!!!!
