FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gheorghe Hagi

«1678»
Lorela2322.06.2011 09:37

Iti era mai mare dragul sa te uiti la un meci stiind ca e un jucator atat de bun precum Hagi. Din punctul meu de vedere a fost unul dintre cei mai buni jucatori. :)

Mychel09.07.2011 16:18

Da Hagi,a fost foarte bun jucator. La Steaua mai ales. Cateva goluri frumoase, cred ca a fost ce-l mai bun jucator din Romania.

*Alecs*31.10.2011 12:05

Stau acum si ma uit la Hagi si il aud cum zice ca "suporterii nu au voie sa vina pe stadion sa injure conducatorul". Dar eu l-as intreba, conducatorul are voie sa injure/critice foste glorii, jucatori si antrenori ?

gio_stgloria23.04.2012 06:24

La multi ani Gica !

Alintimofte01.06.2012 09:09

Unul dintre cei mai buni jucatori pe care fotbalul ia dat si Steaua l-a avut, l-a pretuit ca jucator, ca antrenor prefer sa nu vorbesc...

Alintimofte26.06.2012 11:41

sper sa-i reuseasca planul cu Viitorul Constanta, mai ales ca au promovat in Liga 1, sunt curios sa vad daca va face fata in Liga 1....cu marsaviile ce se petrec.

dreamer8521.07.2013 00:21

Bun jucator, cunoscut roman dar proasta alegerea de a fi antrenor la Steaua drept dovada esecul sau ca antrenor al Stelei.

xray05.02.2016 11:38

La Multi Ani,  Gheorghe Hagi!

hagi-steaua.jpg

 

În fiecare an, 5 februarie reprezinta o zi de bucurie atat pentru suflarea stelista, cat si pentru toti iubitorii fotbalului din tara noastra.Este ziua in care s-a nascut cel mai de succes si talentat jucator roman din toate timpurile, liderul celei mai puternice generatii din istoria echipei nationale si poate cel mai mare si infocat sustinator al Stelei: Gheorghe Hagi

Astăzi "Regele" a implinit varsta de 51 de ani! Cu aceasta ocazie, fcsteaua.ro ii ureaza LA MULTI ANI!

 

 

Regele roș-albastru simbol tricolor
«1678»