[...]
[...]
CEL MAI INFOCAT STELIST AL TUROR TIMPURILOR,
Pe ce te bazezi cand afirmi acest lucru?
Hagi nu a facut prea mari performante ca antrennor... dar oricum, lotul Stelei este foarte bun si eu cred ca o sa faca treaba buna. ![]()
Ata ma rog: ca Hagi sa nu plece de la Steaua cu capul plecat, sa speram ca va face treaba buna, e un an in care trebuie sa luptam din nou pe mai multe fronturi!
Hagi e stelist cu sufletul. Il respect si il admir pentru ce a reusit ca jucator. Dar ca antrenor, mi-e cam frica cu el. Nici la Poli n-a facut mare branza. Si mi-e teama sa nu ne traga si pe noi in jos. Sper sa reusesca si sa demonstreze ca e un antrenor bun. Dar mie tot mi-e frica.
Cred ca Hagi vaa califica Steaua in grupele UEFA Champions League spre cl steagro steagcruce2 spre24
Hagi este un antrenor tanar si inconstant in timp ce la Galata a avut rezultate bune la Poli Timisoara a clacat insa cred ca are timp sa se afirme si ca antrnor.
Hagi nu cred ca e un antrenor rau dupa cum zic altii, ma refer la meciurile amicale. Ei zic ca nu le place cum a jucat Steaua in amicale si ca Hagi nu antreneaza bine..Eu cred ca e un antrenor bun care va face performanta la Steaua si ne va aduce sigur calificarea in grupele Champions League spre cl
Hagi este un antrenor tanar si inconstant in timp ce la Galata a avut rezultate bune la Poli Timisoara a clacat
Acum daca te intrebi pe cine a antrenat Hagi in Turcia si pe cine aici ai raspunsul. Aia erau profesionisti platiti bine. Profesionistii nostri platiti bine...sunt peste hotare. Faptul ca Becali vrea pentru un jucator nu stiu cit nu inseamna ca respectivul jucator chiar are aceasta valoare. Jucatorii romani au o problema in a fi profesionisti. Nu tehnica sau talentul le lipseste ci daruirea, intelegerea ca pe terene primesti bani multi ca sa-ti dai sufletul.Si trebuie sa ti-l dai! In plus ce spune antrenorul ar trebui sa fie lege. Greu de Hagi, cu Becali alaturi cu neamuri de-a lui Becali samd
Eu sunt convins ca Hagi poate face treaba buna daca-i lasat liber. Chiar daca aplica ce a invatat sub antrenorii sub care a fost jucator...tot ajunge!
Steaua de obicei nu aduce mari nume de antrenori ci ii formeaza pe acesti antrenori si ii lanseaza. Cel putin asa a fost dupa revolutie. Titi, Stoichita, Zenga, Olaroiu, nu erau nume asa mari. Nu stim ce poate Hagi, poate fi un esec dar macar vom incerca sa jucam fotbal, dupa 2 ani. ![]()
In Templu doar un REGE poate conduce.
Atat am avut de spus. Mult succes Hagi !
Cu siguranta Hagi va avea performante la Steaua orice ar spune gurile spurcate ale rapidistilor si dinamovistilor! ![]()
http://www.fanatik.ro/steaua_sectiune_64/a...in_ghencea.html
Daca ceea ce scrie in articol sunt cuvintele lui Hagi, eu n-am ce-i reprosa. Sa-l ai pe Cruyff drept model e super ok. Sa vedem insa ce inteleg din toate astea tolomacii de jucatori. Sunt curios cum compileaza sfaturile lui Hagi, alde Jijel Coman.
EU ZICA CA Hagi VA FACE ORDINE PE ACOLO SI VA FACE UN LUCRU FOARTE MULT ASTEPTAT ATAT DE LA EL CAT SI DE LA JUCATORI.MULT SUCCES SI HAIDE Steaua IN NOUL CAMPIONAT.SA NU-I LASAM PE ALTII SA NE IA TITLUL.
Pisicuto stelista, te rugam sa nu-ti mai scrii mesajele cu majuscule.
Observa in jurul tau cum scriu altii si fa si tu ca ei.
Moderatorii
Hagi, la Steaua iti trebuie un varf inalt, mai bun la loviturile de cap ca Thereau. Asta pentru ca il ai pe Badoi pe dreapta bun la centrari dar trebuie sa il pui la munca sa exerseze pentru ca la Rapid centra uneori in tribune. Pe stanga trebuie sa fii atent cu nigerianul. E bun cu mingea dar nici nu centreaza, nici nu suteaza, nu e prea inalt pentru aparare si nu are viteza unui pitic pentru atac. Cu Neaga Steaua a luat plasa, ar trebui reprofilat mijlocas ofensiv. La mijloc nu stiu de ce te plangi pentru ca poti juca cu Ovidiu Petre si cu Lovin la mijloc, sunt inalti si stiu cu mingea. Daca nu gasesti un inlocuitor pentru Goian, joaca cu pustiul asta Iacob. In concluzie la Steaua, care nu are un Hagi ca jucator, trebuie sa joci altceva decat la nationala
Eu zic sa semnam o petitie sa il dea ciobanul afara pe Hagi si sa-l puna antrenor pe ninelus...
Cu Neaga Steaua a luat plasa, ar trebui reprofilat mijlocas ofensiv.
Sau fundas la marcaj.
Ai auzit de atacanti scunzi? Unde'i celebru cuplu Dinita-Cristea ?!?!
Apropo, ce se mai aude de Dinita, mai e fotbalist?
Hagi, la Steaua iti trebuie un varf inalt, mai bun la loviturile de cap ca Thereau. Asta pentru ca il ai pe Badoi pe dreapta bun la centrari dar trebuie sa il pui la munca sa exerseze pentru ca la Rapid centra uneori in tribune. Pe stanga trebuie sa fii atent cu nigerianul. E bun cu mingea dar nici nu centreaza, nici nu suteaza, nu e prea inalt pentru aparare si nu are viteza unui pitic pentru atac. Cu Neaga Steaua a luat plasa, ar trebui reprofilat mijlocas ofensiv. La mijloc nu stiu de ce te plangi pentru ca poti juca cu Ovidiu Petre si cu Lovin la mijloc, sunt inalti si stiu cu mingea. Daca nu gasesti un inlocuitor pentru Goian, joaca cu pustiul asta Iacob. In concluzie la Steaua, care nu are un Hagi ca jucator, trebuie sa joci altceva decat la nationala
caldura mare...adica cu Neaga Steaua a luat plasa ca nu e inalt?? si dupa mai si zici ca Ov Petre si Lovin stiu cu mingia....se vede cat fotbal stii
Neaga nu are sange rece, de varf. S-a vazut la meciul cu Cherleroy cand a tras peste destul de tare de la sase metrii. Marile varfuri trag tare de pe la 16 metrii si plasat cand sunt mai aproape de poarta. Lovin si Ovidiu Petre nu au prea fost folositi impreuna la Steaua. Ovidiu Petre e mai bun ca Paraschiv, Lovin e inconstant, se pare ca stie sa dea cu capul, stie si cu mingea, paseaza cam slab, aici ar mai trebui sa exerseze. Apoi daca vine Ghionea, chiar e o problema pentru ca se poate juca si cu el si cu Rada, urmand ca Radoi sa joace mai in fata. Herea asta e bun pe dreapta unde e Badoi, ar trebui incercat pe stanga unde trebuie unul mai tare decat Cristocea si unde trebuie trecut si Bostina. Eu nu vreau sa fiu antrenor dar suporterii trebuie sa il ajute pe Hagi pentru ca e cel mai mare jucator al tarii si are potenta mai mare decat Lucesu ca antrenor. Aici, la Steaua, trebuie sa ajunga departe si apoi Europa e a lui. El nu va pleca precum Oli pentru bani
@ ninelus : nu compara situatia materiala a lu' Hagi, cu cea a lui Olaroiu !
Hagi, la Steaua iti trebuie un varf inalt, mai bun la loviturile de cap ca Thereau. Asta pentru ca il ai pe Badoi pe dreapta bun la centrari dar trebuie sa il pui la munca sa exerseze pentru ca la Rapid centra uneori in tribune. Pe stanga trebuie sa fii atent cu nigerianul. E bun cu mingea dar nici nu centreaza, nici nu suteaza, nu e prea inalt pentru aparare si nu are viteza unui pitic pentru atac. Cu Neaga Steaua a luat plasa, ar trebui reprofilat mijlocas ofensiv. La mijloc nu stiu de ce te plangi pentru ca poti juca cu Ovidiu Petre si cu Lovin la mijloc, sunt inalti si stiu cu mingea. Daca nu gasesti un inlocuitor pentru Goian, joaca cu pustiul asta Iacob. In concluzie la Steaua, care nu are un Hagi ca jucator, trebuie sa joci altceva decat la nationala
Ia uite mah cine so gasit sa ii dea sfaturi lui Hagi.![]()
Hagi este un antrenor bun... cred ca va face performanta la Steaua pentru ca este echipa la care a facut cele mai mari performante!
FORZA Steaua! steaua_ro
Hagi a fost bun ca jucator.....nu ca antrenor.....si de la Poli a fost demis si va fii si de la steau pentru ca nu va face mare branza......CEL MAI TARE ANTRENOR ERA Oli!!!!!
FORZA Steaua
Hagi a fost un mare jucator la vremea lui, iar acum e un mare antrenor.Sper sa aiba multe succese cu Steaua!
cred ca ai vrut sa spui ca a fost un mare jucator nu un mare antrenor......ii varza
forza Oli!!!! ala da antrenor de nota 10
eo am incredere in Hagi si cred ca cu putin noroc va face treaba buna. ![]()
Yooo!!! Hagi cel mai tare!!! Eu cred ca Hagi o sa duca Steaua in in primavara ligii!!! FORZA Steaua!!!