Lui Hagi ii urez doar atat: sa ai jocul lui Protasov si rezultatele lui Olaroiu.
pentru carcotasi spun doar atat,asteptati sa vedem cum merge echipa si dup-aia o sa comentam cu totii pe forum,inclusiv eu. Pacat de Thereau ca a fost dat,este o mare pierdere.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
