FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oficial: Hagi antrenor la Steaua

«12»
predatorpulse725.06.2007 17:57

Lui Hagi ii urez doar atat: sa ai jocul lui Protasov si rezultatele lui Olaroiu.

pentru carcotasi spun doar atat,asteptati sa vedem cum merge echipa si dup-aia o sa comentam cu totii pe forum,inclusiv eu. Pacat de Thereau ca a fost dat,este o mare pierdere.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

flo220325.06.2007 18:24

daca plesan este "pariul "lui Hagi cu fotbalul romanesc,

mai bine se apuca de antrenorat la oina, sau popice pe zgarci

axl2325.06.2007 18:36

@flo

Omul a spus ca Plesan e pariul lui cu fotbalul romanesc, tind sa-i mai dau o sansa. Poate sunt eu inca sub euforia plecarii "you know who" in Orientul Mijlociu.

raduthedick25.06.2007 19:05

Revoltator! Am intrat pe site-ul oficial al Stelei, si stiti ce jucator apare in partea de sus? Oprita! Adica noi derulam pe site-ul oficial imagini cu un dinamovist! Adi, esti manager, cand ai de gand sa-l dai afara pe administratorul site-ului?

bogdy_bbg25.06.2007 19:08
Stie cineva cum se numeste melodie din clipul asta ?

 

Melodia se numeste "Chase the Sun" cantata de Planet Funk.

axl2325.06.2007 19:13
Revoltator!

Hai ca nu e chiar asa de revoltator. E o scapare, probabil n-au mai lucrat de mult la site. Daca apareau imagini cu antrenorul UTA ai fi fost la fel de revoltat?

bumbum25.06.2007 19:30

Hai ca nu e chiar asa de revoltator. E o scapare, probabil n-au mai lucrat de mult la site. Daca apareau imagini cu antrenorul UTA ai fi fost la fel de revoltat?

 

nu e revoltator....dar e putin rusinos totusi....nu crezi? nu e site'ul oricarui club de fotbal, e site'ul celui mai bun club de fotbal din Romania. poate mai intra vreun strain pe site si ce vede.... Oprita la Dinamo.....bine'ar fi sa nu fi auzit si ala de javre. cam frecvent au fost probleme cu el, desi eu am cam refuzat sa mai intru pe el de ceva timp...tocmai din cauza asta...nu aveau lucrurile puse la punct....

AndreyCor25.06.2007 19:30

bine ai venit REGE,,bine ai venit RICA ,vom fi alaturi de voi...

vanfootball25.06.2007 19:31

@axl23

Si Rapid il are pe Badoi pe pagina de start. :)

Joga Bonito25.06.2007 19:49
Tommy Miller:

 

 

Faze din vremurile lui bune. In momentul de fata nu cred ca ne-ar ajuta prea mult, e cam iesit din forma. Tocmai a fost dat afara de Sunderland.

@dr.adrian9

Pe ambii i-a vandut Gigi inainte sa vina Hagi, nu mai putea face nimic.

Eu as fi incantat sa vina Contra la Steaua.

 

Van eu as fi mai incantat de un turc tanar, in genu lui J. Moutinho de la Sporting, sa traga echipa dupa el.

Sa vedem dc relatiile "Regelui" cu Galata vor fi utile...

Kristy_Cj25.06.2007 20:28
bine ai venit REGE,,bine ai venit RICA ,vom fi alaturi de voi...

 

Iti multumim ca ai adus pe cei care iubesc Steaua si La Multi Ani,Gigi!

olfgob25.06.2007 20:46

Hmmm....observ ca toata lumea e deosebit de incintata(in general)de venirea lui Hagi-regele.Si eu sunt incintat de plecarea lui Olaroiu,dar cred ca trebuie sa ne amintim ca singurul REGE in Ghencea este FIARA Marius Lacatus.Asa ca,mult succes noului antrenor Gheorghe Hagi,si nu mult succes noului antrenor regele Hagi

 

7 FOREVER

EuroSTELIST25.06.2007 21:05

Vreau sa le urez pe aceasta cale un calduros BUN VENIT amandurora.

Bine ai venit, Gica...a sosit momentul sa arati ca se poate sa te umpli din nou de glorie, aidoma celei de care-ai avut parte ca jucator!

Bine ai venit, Rica...mai mult ca oricand, si tu ne-ai lipsit noua, suporterilor stelisti!

shack3r25.06.2007 21:13

Off-topic:

Bai frate,acum mi-am dat si eu seama dupa ce am vazut la cineva mai sus ,,La multi ani Gigi ! ".E ziua comandantului suprem,voievodului,ursului s.a.m.d.

Nu stiu ce simtiti voi,dar eu imi dau seama ca Becali devine foarte mic.

Sper ca nu ne-am sesizat doar pentru ca sunt alte evenimente la Steaua,ci pentru ca chiar nu ne pasa.

Un pas mic dar insemnat pentru decaderea razboinicului intunericului.

steauamaniak27.06.2007 06:11

personal cred ca va face o figura frumoasa Hagi la Steaua cat despre Neaga nu mai spun FORTA Steaua MEREU sprecl2 steagcruce2 SUPERIORI

 

steagcruce2 NU Trebuie decat sa l sustym cum stym noi mai bine !!OLE OLE OLE OLE 60 de glorie

raduthedick28.06.2007 18:37
Hai ca nu e chiar asa de revoltator. E o scapare, probabil n-au mai lucrat de mult la site. Daca apareau imagini cu antrenorul UTA ai fi fost la fel de revoltat?

Nu, pentru ca Laca e un simbol pentru Steaua (eu chiar l-as pune!), iar Pornita (sau Oprita, cum l-o fi chemand!) NU E! Apoi, Dinamo e rivala de moarte a noastra, iar UTA nu e! Ce zici de asta?

axl2329.06.2007 07:48

Raman la parerea ca nu e chiar REVOLTATOR. Pana la urma trimite-le o reclamatie si gata.

«12»