Ca de obicei,ProS(t)port face valuri pentru ,,gugustiuci"jignind si improscand cu noroi.
iti urez succes in incercarea de a obtzine un drept la replica! Dar nu-i vad capabili sa-si recunoasca greseala.
Ca de obicei,ProS(t)port face valuri pentru ,,gugustiuci"jignind si improscand cu noroi.
iti urez succes in incercarea de a obtzine un drept la replica! Dar nu-i vad capabili sa-si recunoasca greseala.
Tot respectul pentru voi si pentru toti suporterii Stelei care gandesc asa. Acestia sunt adevaratii suporteri care indiferent de vreme si de miza meciului (exact cum ai scris despre meciul cu Lyon) insotesc Steaua si arata ca Steaua este viata lor! Va urez mult noroc si sanatate si, sa nu uit...
FORZA Steaua !!! steag2
ce vreti de la prosport, ei la manager general il au pus inca pe MM steagcruce2
Ati vazut ce titlu a ales ProSport pentru revenirea Stelei in tara: "S-au intors capsunarii".
Este incredibil pana unde poate merge nesimtirea.
e acelasi D. Vlad care ne face capsunari. Sa iti iau nevasta la o tura prin lanu' de capsuni nenorocitule
Sunt stelist si sufar pentru. Steaua, de cate ori zice cineva rau despre ea.D-nul Becalli greseste ca ignora pretentiile noastre. CU ,, Steaua ,, INAINTE FRATILOR.
Respect baieti!
De e rau sau de e bine
Noi mereu o vom sustine
Si orice s-ar intampla
Sudu nu se va preda
Dam dovada de onoare
Strigam cat putem de tare
Tare,tare,tot mai tare
S-aude peste hotare
Vocile noastre rebele
Se aud pana la STELE
SUNTEM PESTE TOT!!!
P.S. oierule ? nu scapi de noi! chiar daca iti faci si tu buncare ca benladen!
Sunt stelist si sufar pentru. Steaua, de cate ori zice cineva rau despre ea.D-nul Becalli greseste ca ignora pretentiile noastre. CU ,, Steaua ,, INAINTE FRATILOR.
D~L Becali????????