FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Drept la replica

«12»
JDERUL22.06.2007 19:46

Ca de obicei,ProS(t)port face valuri pentru ,,gugustiuci"jignind si improscand cu noroi.

iti urez succes in incercarea de a obtzine un drept la replica! Dar nu-i vad capabili sa-si recunoasca greseala.

Astristul22.06.2007 20:23

Tot respectul pentru voi si pentru toti suporterii Stelei care gandesc asa. Acestia sunt adevaratii suporteri care indiferent de vreme si de miza meciului (exact cum ai scris despre meciul cu Lyon) insotesc Steaua si arata ca Steaua este viata lor! Va urez mult noroc si sanatate si, sa nu uit...

FORZA Steaua !!! steag2

robert_thereau22.06.2007 21:32

ce vreti de la prosport, ei la manager general il au pus inca pe MM steagcruce2

fedora23.06.2007 05:36

Ati vazut ce titlu a ales ProSport pentru revenirea Stelei in tara: "S-au intors capsunarii".

Este incredibil pana unde poate merge nesimtirea.

fiara723.06.2007 10:04

e acelasi D. Vlad care ne face capsunari. Sa iti iau nevasta la o tura prin lanu' de capsuni nenorocitule

romibeius23.06.2007 13:07

Sunt stelist si sufar pentru. Steaua, de cate ori zice cineva rau despre ea.D-nul Becalli greseste ca ignora pretentiile noastre. CU ,, Steaua ,, INAINTE FRATILOR.

oop23.06.2007 16:13

Respect baieti!

Martin_Tudor1224.06.2007 20:34

De e rau sau de e bine

Noi mereu o vom sustine

Si orice s-ar intampla

Sudu nu se va preda

Dam dovada de onoare

Strigam cat putem de tare

Tare,tare,tot mai tare

S-aude peste hotare

Vocile noastre rebele

Se aud pana la STELE

 

SUNTEM PESTE TOT!!!

 

P.S. oierule ? nu scapi de noi! chiar daca iti faci si tu buncare ca benladen!

jucatoru26.06.2007 20:55
Sunt stelist si sufar pentru. Steaua, de cate ori zice cineva rau despre ea.D-nul Becalli greseste ca ignora pretentiile noastre. CU ,, Steaua ,, INAINTE FRATILOR.

 

D~L Becali????????

«12»