ce sa caute Thereau la milogi? astia chiar nu mai au ce scrie?
acuma eu inteleg ca vor sa-si vanda fituicile dar deja-s chiar nesimtiti.
ce sa caute Thereau la milogi? astia chiar nu mai au ce scrie?
acuma eu inteleg ca vor sa-si vanda fituicile dar deja-s chiar nesimtiti.
Gigi asta o sa strice toata echipa.cum e posibil sa ii dai afara pe Thereau si Elton si sa ii pastrezi pe d'alde Gigel Coman si Baciu.sau cum e posibil sa nu il dai afara pe Olaroiu inca din prima secunda dupa finalul meciului cu boro??????????noroc cu Protasov ca altfel nu mai ajungeam in champions
Thereau nu mai pleaca nicaieri.
Nici mie nu imi place daca Cyril nu va mai fi la Steaua dar el a anuntat ca va fi pe 25 in cantonamentul din Austria si va efectua vizita medicala cu stelistii asa ca eu nu cred ca in acest sezon va pleca. steagsimplu
ALezz Thereau !! francezii nu suporta javrele
))))000
steaua_ro
Un jucator plin de bun -simt ,altruism si stiinta a jocului .Din pacate ,nu se regaseste in contextul tiganiei din fotbalul romanesc .