FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Thereau

«12»
onlySteaua21.06.2007 13:37

ce sa caute Thereau la milogi? astia chiar nu mai au ce scrie?

acuma eu inteleg ca vor sa-si vanda fituicile dar deja-s chiar nesimtiti.

pakie21.06.2007 13:45

Gigi asta o sa strice toata echipa.cum e posibil sa ii dai afara pe Thereau si Elton si sa ii pastrezi pe d'alde Gigel Coman si Baciu.sau cum e posibil sa nu il dai afara pe Olaroiu inca din prima secunda dupa finalul meciului cu boro??????????noroc cu Protasov ca altfel nu mai ajungeam in champions

dr.adrian921.06.2007 13:46

Thereau nu mai pleaca nicaieri.

cyril_thereau_2121.06.2007 14:45

Nici mie nu imi place daca Cyril nu va mai fi la Steaua dar el a anuntat ca va fi pe 25 in cantonamentul din Austria si va efectua vizita medicala cu stelistii asa ca eu nu cred ca in acest sezon va pleca. steagsimplu

bebe_nord21.06.2007 16:21

ALezz Thereau !! francezii nu suporta javrele :))))))000

steaua_ro

Suiram8721.06.2007 18:31

Un jucator plin de bun -simt ,altruism si stiinta a jocului .Din pacate ,nu se regaseste in contextul tiganiei din fotbalul romanesc .

«12»