FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine este Villarreal ?

«12»
reddog11.03.2005 12:58

Ce, ti-e frica de Parma? Iar aia? :lol:

Grinch11.03.2005 13:02

nu nu , in nici un caz chiar as vrea sa jucam cu ei. Ce dreaq jucam numai cu spanioli ? Culmea era sa jucam cu sevilla in sferturi cu partizan in semifinala cu bilbao in finala si cu Barcelona sa luam supercupa . Am distruge toata Spania si v-am razbuna si pe voi :) , pacat ca in supercupa picam cu juventus...asta e.

reddog11.03.2005 13:04

Stai tu linistit ca Milan ia titlul. Cat despre cu cine cadeti mai departe, nu stiu, dar intai trebuie sa treceti de spaniolii de la Villareal.

Grinch11.03.2005 13:09

aoleuu si tu tii cu Milan ? Toti cu Milan in ziua de azi...nimeni nu mai tine cu Juve.

reddog11.03.2005 13:10

Eu tin cu Milan de mult timp...

Grinch11.03.2005 13:13

Da bravo , nici nu m-am referit ca tii cu ei de 1 an sa zic..dar toata lumea tine cu Milan , ce naiba au ?

reddog11.03.2005 13:15

Lumea de obicei e tentata sa tina cu cei mai buni, iar Milan e pe locul 1 all time!

Grinch11.03.2005 13:18

eu stiu ca Real e prima all time , defapt sigur e in CL. Altii care nu pot sai sufar...galactici auzi..ceilalti extraterestrii .. de ce nu ne fac si pe noi macar niste spiridusi acolo ca doar am trecut de Best team 2004 !

reddog11.03.2005 13:20

In topul celor mai bune echipa e Milan, crede-ma. Cat despre real si figurile lor de "galactici" au cam ramas pe din afara dupa meciul cu Batrana Doamna a Italiei. Nici in campionat nu vor face nimic.

Grinch11.03.2005 13:30

se desparte real in curand

Mystical_Phantom11.03.2005 21:09

Evident ca vom castiga in fata Villarealului din moment ce am invins Valencia care pot sa zic ca este o echipa fruntasa in Liga spaniola!!!!!!

dbd12.03.2005 09:14

NU STIU CINE-I VILLAREAL MOMENTAN DAR STIU CA DUPA MECIUL CU Steaua VA FI UN FOST SUBMARIN GALBEN !

reddog12.03.2005 16:22

Vezi cum te contrazici? Deci, stii ca e Submarinul. S-ar putea sa nu va descurcati cu ei pe cat sperati voi. Parerea mea e sa nu ii subestimati. Asa au facut Valencia cu voi si s-au prajit...

dbd13.03.2005 06:41

noi nu ii subestimasm ci doar suntem optimisti...

sorin_77714.03.2005 10:50

Am vazut duminica cine este Villareal in meciul cu Espanyol... Chiar daca scorul arata un neverosimil 4-1 in teren totul a plecat de la un penalty usor acordat celor de la Villareal... Iar fara Forlan cred ca sunt cam varza... Ce sa mai zic de Riquelme? care este cel care da limpezime la mijloc...

reddog14.03.2005 14:22

Inca o data: nu va subestimati adversarul. Riqulme e un jucator bun, nu va lasati indusi in eroare de un moment mai prost prin care a trecut. Spuneti-mi un jucator stelist care joaca intotdeauna la nivel ridicat...

dbd14.03.2005 14:27

dar spune-mi tu unul dinamovist ?:

Grinch14.03.2005 14:28

Radoi , Oprita , Munti , Ogararu , Ghionea , Paraschiv mai zic ??

reddog14.03.2005 14:32

Sa va spun eu cum consider: nici un jucator nu e bun la toate meciurile. Nici de la noi, nici de la voi. Radoi de exemplu a jucat ca si ceaiul cu Slovenia, nu? Nu mai am chef de ceilalti ca imi ia un roman..

`L4ur4`16.03.2005 11:23

nu conteaza cine este VILLAREAL..... conteaza doar ca nici o echipa nu se poate compara cu Steaua!!!!

apropo reddog...dintr-un anumit punct de vedere suntem pe aceeasi lungime de unde:"FORZA Milan!!!!"

reddog16.03.2005 13:15

Daca ai tine si tu cu actualii campioni ai Romaniei, am fi pe aceeasi unda din 2 puncte de vedere. :wink:

«12»