Cataline Lovin nu e fotbalist edoar un simplu jucator de fotbal care din pacate joaca la Steaua. Si nici nu are valoare. El nu face parte din categoria jucatorilor adulati de mine, nici din cea care nu are nimic nu ei ci din categoria jucatorilor care nu au facut nimic pentru club si se lauda ca joaca la cel mai bun club din Romania. Cat despre transferuri....sunt niste transferuri care le-a facut atat pentru a se impaca cu suporterii pe de o parte dar si pentru a nu cadea in ridicol dupa ce avazut ce transferuri au facut ekipele rivale.....
