FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Cu sufletul" (Prosport)!

«12»
EuroSTELIST23.06.2007 02:53
Eu zic ca nu e momentul sa facem nazuri cand putem pune mana pe singurul jucator bun pe care Steaua si-l poate permite pe postul de fundas stanga.

 

Imi permiti o corectare? Singurul jucator bun pe care ciobanoidul cu aspiratii supreme in stat are de gand sa-l cumpere, pentru postul de fundas stanga. Altu' cu jumatate din banii sus-numitului, dar care sa nu fie nevoit sa-si rupa din fondurile campaniei electorale (utopica, dealtfel) pentru o alta achizitie in sprijinul clubului pe care-l conduce, probabil ar cumpara un jucator de 2 ori mai bun...

«12»