Si astia in presa scriu tot felul de tampenii, ba avea propus salariu ca la Poli ba acum e mai mic decat la Poli,
Pana la urma chiar si cu salariul similar cu cel de la Poli aici ar fi iesit in castig, din prime, CL, o eventuala castigare a campionatului, sau clasare pe primele doua locuri toate astea ar fi insemnat surse suplimentare de venit.
La Timisoara nu ar pupa acesti bani, nu neaparat ca nu le dadea Iancu ( desi nu cred ca le-ar da cat li se da la Steaua), cat mai ales ca Poli nu e echipa care sa realizeze obiective enumerate mai sus.
Nu-s decis, pe de o parte cred ca ar putea sa ii dea si diferenta de 15000 de euro, pe de alta punand in balanta si restul avantajelor as inclina sa cred ca e cam pretentios totusi... :mrgreen:
