mey eu sincer s fiu numai inteleg nimik.Ultima delcaratie a lui Becali a fost una ca cica numai pleaca nimeni de la Steaua. Deci nu inteleg cum ramane cu Elton. Imi doresc din tot sufletul s ramana si Elton daca nu cumva a parasit deja clubul (in acte). Poate ca daca plecariile lui Elton si lui Thereau ar fi oprite at Steaua ar avea cel putin 70% sanse pentru un an reusit in toate competitiile. Aaa si a mai declarat ca vrea s se impace cu noi, suporteri Stelei . . . deci s inteleg ca nu il mai da pe Elton? Eu sper pana in ultima clipa ca aceste plecari nu se vor realiza si Becali se va gandi la noi si la jucatori pe care noi ii iubim si ii consideram a fi cei mai buni pentru Steaua.
UN VECHI PROVERB ROMANESC SPUNE CA;"PROSTUL DE NU-I SI FUDUL PARCA NU AI PROST DESTUL"..ASTIA AMINDOI sunt DOBITOCI....SACUL SI PETECUL....NE-AM PRICOPSIT CU EI SI NUMAI D-ZEU CU VREO MINUNE NE MAI SCAPA DE EI.....DOAMNE SCAPA-NE DE EI PINA NU E PREA TIRZIU
