FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Contul Lui Elton

«12»
billy20.06.2007 20:00

stiu ca poate e o idee ciudata dar daca toti suporterii s-ar aduna la palatul lui Jiji, asta inainte de data de 23, si sa inceapa sa-l aclame pe ciobanel sa vedetio ce i-ar creste inima si apoi sa-i spuna careva in fata ca ii multumeste ca s-a razgandit si ca nu mai vrea sa-l dea pe Elton si cateptam sa se intoarca in tara. eu zic ca r fi ceva ca la urma urmei vrea sa se impace si cu suportwerii nu? si unde mai punem ca parerea lui Oli nu cinteaza cva vb aia oricum dupa primele 5 etape isi va da demisia.

 

cine stie poate pune asta botul ca la urma urmei, ii place sa fie aclamat.

 

Ce spuneti ( "inafara de faptul ca poate considerati ca-s plecat mai rau decat nea Jiji cu sorcova")

«12»