Multumesc tuturor celor din AISS, PN si PS care s-au implicat ! Cel mai important e ca aceasta seara a aratat cat de multe se pot face cu putin efort colectiv si cu organizare. Speram ca numarul celor inscrisi in Asociatie sa creasca odata cu credibilitatea si fondurile acesteia, si pe viitor se vor face alte evenimente la fel de speciale ! De asemenea, sper sa se inscrie si stelistii din provincie si poate urmatoarea petrecere se va desfasura simultan in mai multe locatii din Romania (si, de ce nu Basarabia, avand in vedere fan-clubul existent la Chisinau) !
Citius - Altius - Fortius ! 60 de ani de glorie !
Basarabia pamant romanesc !
O ideie foarte buna dar am citit ca doar cei din Romania pot fi membri AISS ar fi o ideie foarte buna sa aveti o filiala si la Chisinau.Noi sintem abia la inceput avem planuri mari si indraznete sa vedem ce o sa se primeasca!!!
