06.03.2005 14:14
Nu pleaca Radoi nicaieri. Nu acum. Ii va lua locul lui Dorinel, care - se pare - va pleca de la Steaua in vara.
Anamaria bine ai venit pe site-ul suporterilor ros-albastri !
Intr-adevar lui Dorinel nu i se va mai prelungi contractul.Ar putea ramâne secundul lui Zenga.Ar fi chiar potrivit,pentru ca experienta unui jucator cu 120 de selectii la echipa nationala si cariera la echipe din primul esalon al Germaniei,conteaza enorm.
