Ma da pe mine ma enerveaza Jiji asta vrea sa el deie afara pe Elton care ii aproape cel mai bun de la Steaua are tehnica viteaza are aproape de toate si JIJILICA asta vrea sa il deie.Se vorbeste ca Goian nu cred ca va mai ramane la Steaua .OFFF nebuneli alu JIJILICA asta.Inainte mio placut de el dar acuma nu imi place din contra ca il urasc
.
