05.06.2007 20:47
Nicolita ca jucator mie nu imi place .... dar trebui sa recunosc ca a avut momente bune la Steaua mai ales in ultima etapa de campionat . Dar a avut si clipe fFFF proaste la Steaua si are in continuare de 1 ani de zile
cred ca ar trebui sa plece din Ghencea el greseste ff mult pase simple cade prea rpd , nu este tehnic ... asta este parerea mea nu sunt profesionist dar nu imi place cum joaca !!
