FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu gandul la Euro

«12»
roby_spartacus05.06.2007 20:47

Nicolita ca jucator mie nu imi place .... dar trebui sa recunosc ca a avut momente bune la Steaua mai ales in ultima etapa de campionat . Dar a avut si clipe fFFF proaste la Steaua si are in continuare de 1 ani de zile :( cred ca ar trebui sa plece din Ghencea el greseste ff mult pase simple cade prea rpd , nu este tehnic ... asta este parerea mea nu sunt profesionist dar nu imi place cum joaca !!

«12»