Pe langa Oli chiar si Piturca arata ca un antrenor ofensiv si priceput. Chiar si Banel reuseste sa fie apreciat cand joaca cu un alt antrenor pe banca. Probabil ca Piturca ar fi castigat campionatul cu lotul actual al Stelei, iar spune tot despre cat de bun e Oli.
