FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania pe primul loc in grupa G

«12»
FortuneTeller03.06.2007 15:27

Pe langa Oli chiar si Piturca arata ca un antrenor ofensiv si priceput. Chiar si Banel reuseste sa fie apreciat cand joaca cu un alt antrenor pe banca. Probabil ca Piturca ar fi castigat campionatul cu lotul actual al Stelei, iar spune tot despre cat de bun e Oli.

Astristul03.06.2007 16:00

Bravo Nicolita! Ce bine a jucat, si cat a alergat tot meciul. Parerea mea este ca el si Lobont au fost jucatorii meciului! Romania nu a jucat cine stie ce, Slovenia in schimb a jucat destul de dur cu faulturi repetate. Daniel Niculae ii calca pe urme lui Vladoiu :lol: iar daca nu v-a placut cum a jucat nationala aseara, ei bine, imaginati-va cum ar arata cu Zer0li pe banca in locul lui Piturca! steaua_ro

HAI Romania !!! steagro

Wally03.06.2007 19:20

Nici nu vreau sa-mi inchipui cum ar arata "nationala" cu Oli pe banca...

SteLisTu^PauL04.06.2007 18:32
Bravo Romania dar imi pare rau ca nu au jucat mai multi stelisti steagro
«12»