03.06.2007 17:39
1-2 pentru Romania!
1-2 pentru Romania!
oare cand vom redeveni ce am fost candva ??????????????????????
o galerie d care s temeau totzi caini spurcati si ciorile lu Copos si care s numea " Armata ULTRA "
sper s gasiti un imn adevarat si sa reusim s il dam jos p jijhi berbercali ca a distrus un mit
jean pavel unicul lider adevarat
![]()
![]()
steagcruce2
![]()