FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu fata spre ceva uitat!

«12»
steaua_campioana03.06.2007 17:39

1-2 pentru Romania!

oase08.06.2007 16:28

oare cand vom redeveni ce am fost candva ??????????????????????

o galerie d care s temeau totzi caini spurcati si ciorile lu Copos si care s numea " Armata ULTRA "

sper s gasiti un imn adevarat si sa reusim s il dam jos p jijhi berbercali ca a distrus un mit

jean pavel unicul lider adevarat

 

 

 

 

fularsteaua2

 

fular-campionii

steagcruce2

fularultras

«12»