01.06.2007 17:27
nu inteleg de ce vrea sa il vanda pe Elton,chiar nu vad !! E ceva putred la mijloc,parerea mea ! :-(
nu inteleg de ce vrea sa il vanda pe Elton,chiar nu vad !! E ceva putred la mijloc,parerea mea ! :-(
@ludacris
VREAU ca Elton sa joace la UTA si sa le innoade picioarele lui Ghionea, Goian, Radoi, badoi(?!), nesu, sau care o mai juca atunci. sa-i ridiculizeze, nu va fi rusinea lor, va fi rusinea lui Becali.