FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Miorita La Atac

«12»
DTP-Ludacris01.06.2007 17:27

nu inteleg de ce vrea sa il vanda pe Elton,chiar nu vad !! E ceva putred la mijloc,parerea mea ! :-(

axl2301.06.2007 18:28

@ludacris

 

VREAU ca Elton sa joace la UTA si sa le innoade picioarele lui Ghionea, Goian, Radoi, badoi(?!), nesu, sau care o mai juca atunci. sa-i ridiculizeze, nu va fi rusinea lor, va fi rusinea lui Becali.

«12»