FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mihai Gurita

«12»
Liviu: VPM20.04.2011 21:17

Incredibil, cand era la Farul chiar imi placea cum juca. Nu pot sa cred cum arata, Nati Meir 2!

Lari20.04.2011 23:42

Mie mi se pare ca aduce nitel cu Til, de la Rammstein.

«12»