"Nu va juca la UTA"Gazeta l-a contactat ieri pe agentul sud-americanului, procuratorul Alex Duarte. Acesta s-a arãtat dezamãgit de cele spuse de Becali. "Elton la cine? La UTA? E o glumã proastã, asta cred eu. Elton nu va juca niciodatã acolo. El a venit în România pentru a ajuta Steaua, pentru a juca la Steaua. Apoi, vãde ceã Becali spune cã voi ajunge acolo joi. Nici vorbã de așa ceva. Eu voi veni, alãturi de Elton, pe 15 iunie, cînd este programatã reunirea Stelei. Atunci vom discuta viitorul jucãtorului", a declarat Duarte.
ce ma bucur steagsimplu :grin:
Ura Elton. Este un razboini. Mai bn prefere sa il vad jucand la o echipa buna in strainate decat sa il vad jucat la UTA. Elton sper sa ramana si sa ii de-a peste nasul ala mare lui Becali at cand va marca gol dupa gol si ii va creste valoarea. FoRzA Steaua
