behehe stie sa cumpere terenuri extravilane cu 0,00 euro/mp, sa mituiasca primarul sa mute granita de extravilan dincolo de terenurile lui pentru ca apoi sa le vanda ca intravilane cu 100-150 euro/mp...
dar nu stie decat sa
cumpere un Carlos cu x sute de mii de euro si sa il piarda pe degeaba
cumpere un Saban cu x sute de mii si ...vom vedea
cumpere un Elton cu x milioane si... in loc sa faca ceva cu el ca e un fotbalist pe care chiar poate lua 10 milioane de euro, si nu pe Dica, Radoi sau Nicolita (nu de alta, dar ei nu sunt brazilieni, si asta conteaza!), il da aproape degeaba la UTA.
mai boierule fara B, nu ti-a zis nici un prost din cati ai in jur ca jucand cu Elton in Liga Campionilor ii poti face un nume in europa si un pret pe masura?
ca degeaba spun toti suporterii ce el stie fotbal cel mai bine, ca te doare in c...r
mai ce mi-ar placea sa te doara la propriu acolo! ca cu ala gandesti cand e vorba de fotbal si politica!