FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

S-a amanat returul!

«12»
ADRIAN PACURAR28.02.2005 15:20

Asa am citit , azi pe gsp , ca returul s-ar fi amanat pana pe 11 martie , eu nu sunt de acord , sa jucam pe ce terenuri avem , tinand cont ca se aproprie si meciul cu Olanda , cam astea ar fi noile datele de disputare ale etapelor:

Etapa a 16-a - 12 martie

Etapa a 17-a - 19 martie

Etapa a 18-a -2 aprilie

Etapa a 19-a - 9 aprilie

Etapa a 20-a -16 aprilie

Etapa a 21-a - 23 aprilie

Etapa a 22-a - 27 aprilie

Etapa a 23-a - 30 aprilie

Etapa a 24-a - 7 mai

Etapa a 25-a - 14 mai

Etapa a 26-a - 18 mai

Etapa a 27-a - 21 mai

Etapa a 28-a - 28 mai

Etapa a 29 -a - 11 iunie

Etapa a 30-a - 15 iunie

dbd28.02.2005 15:28

dar cu ce te deranjeaza ?

reddog28.02.2005 15:33

Se mai amana putin meciurile din etapa a doua si a treia, vi se mai prelungeste agonia. :P :wink:

ADRIAN PACURAR28.02.2005 15:38

Acuma echipa e pe val , nu trebuie sa uitam ca am mai avea un meci oficial inainte de dubla mansa cu spaniolii , in care s-ar lega echipa si mai bine.

dbd28.02.2005 15:39

stai mai un pic reddogY...eu il intreb pe Adrian...cu ce ne-ar deranja ?

ADRIAN PACURAR28.02.2005 15:41

omogenitate , si acuma echipa e pe val , i-am casapi pe pe adversari mai usor.

reddog28.02.2005 15:43

Ati auzit ca Villareal e preferata de casele de pariu ca principala favorita la castigarea titlului UEFA? Ce spuneti de asta? Nu cred ca un meci din campionat va va ajuta chiar asa de mult. Sa nu va demoralizeze. :P

dbd28.02.2005 16:00

si nu ne intereseaza care echipa este mai preferata ...noi suntem Stelisti...si nu ne va demoraliza nimeni...nici un meci din campionatul intern... :wink: :lol:

reddog28.02.2005 16:03

Bine, asta am inteles-o, nici nu incercam sa va demoralizez, va spuneam doar ce se invarte pe la casele de pariuri din lume. Mai ramane de vazut daca o scoateti la capat si cu "lupii astia tineri si infometati" la fel cum ati facut-o cu "batranii de la Valencia".

dbd28.02.2005 16:08

revenim si pe la subiect...nu ne va deranja amanarea meciurilor din campionat.

reddog28.02.2005 16:15

Cred ca pe nimeni nu deranjeaza amanarea asta. Terenurile sunt destul de nasoale. Desi noi suntem obisnuiti.. :P

sorin_77728.02.2005 20:27

Reddog gandeste-te ca singura sansa a voastra sa scoateti un rezultat onorabil (infrangere la limita), este ca Steaua sa treaca de Villareal si noi sa fim cu capul in nori.... :)

Xander28.02.2005 21:20

Sfat pt Dinamo: nu va prezentati la meci ca asa nici fani nu va vor fi batuti iar echipa va pierde numai cu 3-0 :!: :twisted: :wink:

dbd01.03.2005 13:11

alai sfat... alai proverb !

fanatica01.03.2005 21:31

poate ca amanarea returului ar afecta pregatirea pt meciul cu villareal;adik nu ne-ar strica cateva meciuri oficiale inainte de marele meci,in schimb ne-am descurcat foarte bine si fara aceste meciuri!oricum asta e decizia federatiei si nu o putem contesta!oricum la terenurile din Romania,asta e cea mai buna decizie!

dbd02.03.2005 06:24

eu cred ca nu ne va afecta nimic pregatirea pentru meciul cu Villareal.

reddog04.03.2005 14:11

Eu inclin sa cred ca da. Cred ca nu ar fi stricat ceva meciuri de campionat inaintea meciului din UEFA sau inaintea meciului nationalei.

dbd04.03.2005 17:55

da ai dreptate little dogy ...dar acu asta e !

reddog04.03.2005 18:45

Am auzit ca vreti sa amanati meciul Cu Rapid, ce e? Va e frica de un posibil esec din etapa a 2-a?

dbd05.03.2005 10:59

nu ne e frica nici de ciori nici de caini...voua tre sa va fie de a...ci !

Virgil06.03.2005 20:37

Amânarea începerii returului,e o hotarâre cât se poate de la locul ei.

Vrem sa vedem fotbal,nu patinaj pe terenul înghetat.

Vrem ca tribunele stadioanelor sa fie cât mai pline.Pe frigul asta si pe vântul puternic,câti se vor încumeta sa vina pe stadion?Mai ales la meciuri care se stie dinainte ca vor fi mediocre calitativ.

Si la urma urmei de ce sa fie chinuiti bietii jucatori.Numai cu placere nu pot juca în astfel de conditii.

Teoctist09.03.2005 10:44

S-a amânat returul !

S-au amânat astfel suferinta si umilinta prin care vor trece pe rând,Rapid,Dinamo,Stiinta,si cine se mai lauda ca va face fata Stelei.

Poli Timisoara ? Despre morti numai de bine.

reddog11.03.2005 11:45
nu ne e frica nici de ciori nici de caini...voua tre sa va fie de a...ci !
Nu ne e deloc frica, vampire! Nu avem de ce sa ne fie frica, asa spuneti de vreo 4 ani...
reddog11.03.2005 11:46
S-a amânat returul !

S-au amânat astfel suferinta si umilinta prin care vor trece pe rând,Rapid,Dinamo,Stiinta,si cine se mai lauda ca va face fata Stelei.

Poli Timisoara ? Despre morti numai de bine.

 

De acord cu ultimul rand, cat despre celelalte eu nu m-as grabi sa fac aceste afirmatii.

Virgil11.03.2005 19:19

Si eu sunt de acord cu ultimele doua rânduri. :P

«12»