04.03.2005 07:59
nu cred ca doar nu-i un meci de finala in Champions League nu ?
e finala finalei mane :wink: 8)
:idea: :!: .. sper sa mai dea reluari :lol:
nu vad nici un motiv de al da in reluare de 1000 de ori...si Xander nu mi-ai spus cum pot downloda meciul de pe mafiotzii...sunt membru dar nu merge dupace se incarca in 10 secunde...
aa..stiu care-i problema
. Trebuie sa tragi un program f.mic care se cheama torrent sau bittorent..sau bit tornado.. si dupa aia cauti in pc fisierul care l-ai download-at de pe net si intru in el..si se va deschide automat programul ala torrent (un fel de DAP) si incepe download-ul propriu-zis. Bafta!
multumesc foarte mult... :o