FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipa de hochei a Stelei are nevoie de noi vineri !!!

«12»
Xander04.03.2005 07:59
:(:(:(:( .. totusi nu se mai dau reluari??.. eu pe 17martie is in tara 8) :D .. nu se da si in perioada aia la TV in reluare?
dbd04.03.2005 08:02

nu cred ca doar nu-i un meci de finala in Champions League nu ?

Xander04.03.2005 08:04

e finala finalei mane :wink: 8) :D :idea: :!: .. sper sa mai dea reluari :lol:

dbd04.03.2005 08:08

nu vad nici un motiv de al da in reluare de 1000 de ori...si Xander nu mi-ai spus cum pot downloda meciul de pe mafiotzii...sunt membru dar nu merge dupace se incarca in 10 secunde...

Xander04.03.2005 08:23

aa..stiu care-i problema :D . Trebuie sa tragi un program f.mic care se cheama torrent sau bittorent..sau bit tornado.. si dupa aia cauti in pc fisierul care l-ai download-at de pe net si intru in el..si se va deschide automat programul ala torrent (un fel de DAP) si incepe download-ul propriu-zis. Bafta!

dbd04.03.2005 08:26

multumesc foarte mult... :o

«12»