FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipa de hochei a Stelei are nevoie de noi vineri !!!

«12»
stelistuL_1728.02.2005 01:14

Vineri 4 martie , echipa de hochei a Stelei va infrunta in Bucuresti ultimul meci cu Sport Club Miercurea Ciuc . Sper sa fie sala plina de spectatori stelisti deoarece acest meci este cel decisiv . Pana acum scorul este de 3-3 iar echipa cu ajutorul nostru vor avea sansa sa fie din nou campioni !!! Singurul lucru care nu-l stiu sigur este de unde as putea sa-mi procur biletul !!! Bafta pt vineri din partea unui stelist infocat ! Forzza Steaua by stelistuL_17

john_stelistu28.02.2005 11:49

SA NE SUSTINEM CLUBUL. SA VADA LUMEA CE IUBIT ESTE CLUBUL NOSTRU. FORZA Steaua.

dbd28.02.2005 14:00

si tu ai dreptate john,dar nu trebuie sa fim nici noi fraieri si sa sustinem clubul fiind calcati in picioare :x

ADRIAN PACURAR28.02.2005 14:54

vom canta si pentru baietii de la hochei , sa incercam sa-i ajutam cat mai mult di pe ei .

dbd28.02.2005 15:12

tre sa-i sustinem si pe ei dar o sa fie cam greu ca nu cred ca ne vor ajunge banii si pentru meciurile echipei de fotbal si pentru cei de la hochei... :roll: :?:

Da_rude28.02.2005 19:17

stau langa patinoar cu sigurantza voi merge la meci si voi striga pentru Steaua! am auzit ca vor veni si 1000 de rapidisti la acest meci...:(

Xander28.02.2005 21:40

lasa-i sa vina... ca sa se chinuie cand vor vedea cum ii umileste Steaua! cred ca vor sa vina pt ca sa se obisnuiasca cu infrangerea .. (acus vine meciu cu ei)

ADRIAN PACURAR01.03.2005 10:41

Dinu Vama Gheorghe , le-a transmis , o invitatie suporterilor rapidisti la patinoar, asa ca trebuie sa ne prezentam la meci , la hochei , sa nu fim cumva in inferioritate.

serban2301.03.2005 12:09

ce mishto sunt rapidistii astia...tigani infratiti cu unguri...hahaha :lol:

poate vin si la meciul cu villareal...se vopsesc in galben si fac pe galeria...

dbd01.03.2005 12:44

si crezi ca vor veni multi stelisti la patinuar Adrian :?:

ADRIAN PACURAR01.03.2005 14:17

Din meciurile la care am fost p[e patinuoar , au fost destul de multi stelisti si cred ca toata lumea a creat o atmosfera frumoasa.

dbd02.03.2005 06:16

Atunci eu deabia astept sa vad meciul si galeria ...

Xander02.03.2005 06:44
FORZA Steaua!!! Sper sa castigam si sa luam titlul... Sunt si eu curios.., unde se poate vedea meciu?...imi doresc mult sa-l vad si eu :D
dbd02.03.2005 06:46

nu stiu presupun ca o sa-l dea pe TVR 1 sau TVR 2 dar nu il prinzi tu....pe TRVi nu stiu daca il dau .

kyd02.03.2005 10:28
nu stiu presupun ca o sa-l dea pe TVR 1 sau TVR 2 dar nu il prinzi tu....pe TRVi nu stiu daca il dau .

 

Nici tvr1 nici tvr2 ,meciul va fi transmis ca si pana acum de tvsport

dbd02.03.2005 10:30

multumesc ...dar nu prind tvsport aici...

ADRIAN PACURAR02.03.2005 21:22

Vom fi noi acolo si vom reusi sa ajutam baietii sa aduca titlul acasa , Forza Steaua.

Neaga8802.03.2005 22:15

asa este ... TV Sport rulez :) !!! dar biletu ? tot n-a zis nimeni de unde poate fi procurat !

dbd03.03.2005 09:00

seful galeriei Rapid ului a spus ca ei nu vor mai merge la meciul de vineri !

Xander03.03.2005 22:43

la ce ora e meciul ??? .. pt ca e deja vineri.. ziua cea mare:D :twisted: 8)

dbd04.03.2005 06:31

azi e meciul...dar la ce ora e ? ...si se da cumva in reluare pe TVR1 TVR2 TVRi sau Eurosport ?

Neaga8804.03.2005 07:18

la ora 21:00 ora Romaniei ! si e transmis pe TV Sport :( ... dar nu stiu daca-l va da reluare pe televiziunile mentzionate de voi .. :( ! cine stie poate se va rezolva cumva si treaba asta ...

dbd04.03.2005 07:20

ne faci sa venim in tara...nici macar in reluare :?: :cry:

Neaga8804.03.2005 07:22

pey pana acuma n-am auzit sa se fi dat vreun meci de hochei din finala, reluare de pe TV Sport pe tvr :( ... poate doar la stiri sa arate fazele importante dar altfel .. n-am auzit .. :( !

dbd04.03.2005 07:24

atunci e clar...deci Xander frate nu-l vedem ! :!: :cry:

«12»