Vineri 4 martie , echipa de hochei a Stelei va infrunta in Bucuresti ultimul meci cu Sport Club Miercurea Ciuc . Sper sa fie sala plina de spectatori stelisti deoarece acest meci este cel decisiv . Pana acum scorul este de 3-3 iar echipa cu ajutorul nostru vor avea sansa sa fie din nou campioni !!! Singurul lucru care nu-l stiu sigur este de unde as putea sa-mi procur biletul !!! Bafta pt vineri din partea unui stelist infocat ! Forzza Steaua by stelistuL_17
