FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Thereau: "Vreau sã plec definitiv din România" (Prosport)!

«12»
suporter_8624.05.2007 19:40
ba tu esti handicapat de-a dreptu...iesi in pm de pe forumu asta ca ma scoti din sarite...normal ca nimeni nu-l injura pe Meme ...toata lumea ii injura pe bekali si pe tine...iesi dreaq ca ma dezgusti

 

 

tu esti ba tata oligofren de-a dreptu . Becali si cu mine o sa-ti rupa tie capu pe stadion .Tu si altii ca tine o sa vedeti meciurile la TV sau cu "inele pa maini" sau la balaceanca .Am mai vazut postari de-ale tale si stiu cu ce fel de imbecil vorbesc . Cand s-o numi acest sit " Situl lui MM" sau "situl suporterilor din boscheti" o sa ies , si o sa si sterg si acest cont. Pana atunci dute in plm de aurolac.

baby_stelista24.05.2007 19:55

il urasc pe ciobaaaaaaan....aproape ca plang..dc tocmai Thereau?:((:((:((

noi chiar aveam nevoie de Thereau si Elton..erau cei mai buni de la Steaua..sei mai iubiti

coibane ejti un imbecil!te urasc!

suporter_8624.05.2007 20:21
taci dreacu........bai tavalitule ai vazut tu actele semnate de Stoica, ai vazut tu banii furati de Stoica?.......taci da-te dreacu de maimutoi........am vazut acum ca panarama asta de finantator nu le-a dat toti banii la jucatori, bai baieti va spun eu berbecarul asta nu are multi bani asa cum cred toti spurcatii de romani care ii cer autografe si il iubesc asa mult.........el vb de milioane de euro, da' cred ca e mai zgarcit decat Copos.

 

 

Ba tu vorbeste frumos ca altfel orce reply pentru tine o sa inceapa cu imi bag plm. Eu am spus ce parere am eu!

 

Tu ai vazut ca nu si-au luat jucatorii banii , unde ai vazut tu asta ?? Dute-n plm de prost.

suporter_8624.05.2007 20:25
Cat mai e cotizatia lunara in PNG-CD ?

 

 

...pai cam cat fondul clasei :)

leynad7224.05.2007 20:36

Apel catre moderatori :

 

Luati masuri cu "suporter_86", cred ca se impun !

suporter_8624.05.2007 20:43
Apel catre moderatori :

 

Luati masuri cu "suporter_86", cred ca se impun !

 

 

Spune si motivele si daca ai dreptate promit sa sterg contul !

danielcristian24.05.2007 20:47
tu esti ba tata oligofren de-a dreptu . Becali si cu mine o sa-ti rupa tie capu pe stadion .Tu si altii ca tine o sa vedeti meciurile la TV sau cu "inele pa maini" sau la balaceanca .Am mai vazut postari de-ale tale si stiu cu ce fel de imbecil vorbesc . Cand s-o numi acest sit " Situl lui MM" sau "situl suporterilor din boscheti" o sa ies , si o sa si sterg si acest cont. Pana atunci dute in plm de aurolac.

tu si cu tac-tu Jiji o sa o sa va rupeti voua capurile alea patrate!Marsh dracu de-aici bai jigodie,nu vezi ca abuzezi de bunavointa moderatorilor?Urasc slugile ,milogii si pupincuristii ca tine,suporter_86! Sa va mance viermii pe tine si pe cioban,cu capurile voastre patrate cu tot!

suporter_8624.05.2007 20:54
tu si cu tac-tu Jiji o sa o sa va rupeti voua capurile alea patrate!Marsh dracu de-aici bai jigodie,nu vezi ca abuzezi de bunavointa moderatorilor?Urasc slugile ,milogii si pupincuristii ca tine,suporter_86! Sa va mance viermii pe tine si pe cioban,cu capurile voastre patrate cu tot!

 

 

... sa inteleg ca pe situl asta sunt numai moderatori ?!? ai grija ce scrii ca pe urma o sa te superi de ce o sa-ti raspund , daca vorbesti frumos iti raspund la fel daca nu ...! pana una alta dute in plm !!!

balky9924.05.2007 22:35
tu si cu tac-tu Jiji o sa o sa va rupeti voua capurile alea patrate!Marsh dracu de-aici bai jigodie,nu vezi ca abuzezi de bunavointa moderatorilor?Urasc slugile ,milogii si pupincuristii ca tine,suporter_86! Sa va mance viermii pe tine si pe cioban,cu capurile voastre patrate cu tot!

 

 

 

Alo!!!!! Putina scoala nu ar strica.Cu toate ca se cam intra in vacanta vezi poate mai prinzi 2 ore de limba romana , acum pe ultima suta de metrii

Vezi ca e Capete , nu capuri.

Numa' bine

danielcristian24.05.2007 22:54
Alo!!!!! Putina scoala nu ar strica.Cu toate ca se cam intra in vacanta vezi poate mai prinzi 2 ore de limba romana , acum pe ultima suta de metrii

Vezi ca e Capete , nu capuri.

Numa' bine

Te-ai bagat si tu in seama ca fletzu'... si ce daca-i capete ,eu tot capuri o sa le zic! Iar tu,inainte de a face pe deshteptu' ,invatza sa scrii corect "metri" ,nu metrii. Hai pa...

w3bmaster25.05.2007 01:24

Va dati seama cat la frecat pe saracu Thereu la cap de a ajuns sa zica asta :(

 

Fmm de cioban

 

Si astia de pe forum care il apara vezi unu care nu stiu cata scoala are "suporteu lu peste" sa taca sa se duca in pipera sa faca autonomie sa ajunga asa si Jiji Presedinte de trib

costy_k1_G.25.05.2007 06:42

E o poveste intreaga cu Thereau si cu banii jucatorilor "daca i-a dat sa NU".Ce se intampla acum la Steaua e destul de grav,ar trebui sa se linisteasca putin lucrurile...cat despre Jiji cu transferurile lui de KAKAT: d. NICULAE CARE E RAPIDIST 100% Gurita care isi asteapta pensia...daca vrea sa faca transferuri sa-i aduca pe Keseru, Cocis, Contra, Herea s-au jucatori tineri 18-20 de ani care sunt de viitor nu pensionari...pentru ca jucatori de experenta sunt in lot.

pidbul25.05.2007 06:52

sper sa ramai thereu nr1

fularsteaua2fular-campionii steaua_ro

twetwet25.05.2007 09:50
tu esti ba tata oligofren de-a dreptu . Becali si cu mine o sa-ti rupa tie capu pe stadion .Tu si altii ca tine o sa vedeti meciurile la TV sau cu "inele pa maini" sau la balaceanca .Am mai vazut postari de-ale tale si stiu cu ce fel de imbecil vorbesc . Cand s-o numi acest sit " Situl lui MM" sau "situl suporterilor din boscheti" o sa ies , si o sa si sterg si acest cont. Pana atunci dute in plm de aurolac.

 

 

imbecilu asta are mai multa scoala decat aveti tu + mamika ta la un loc :D imbecilu asta face facultate si o sa fie un om realizat, nu o sa ajunga scursura ca tine...ba mai mult promit sa te cumpar pe tine si pe ma-ta si sa va inchid in camara impreuna cu poza lu bekali :D si imbecili ca mine se lupta cand ceva nu le convine....vad ca deja treci la amenintari....nu ai vrea sa ai de-a face cu mine....poate daca te gasesc pe stadion eu o sa-ti rup podoabele si o sa ti le bag pe gat..

 

fatalau prost! JET!!

suporter_8625.05.2007 11:17
imbecilu asta are mai multa scoala decat aveti tu + mamika ta la un loc :D imbecilu asta face facultate si o sa fie un om realizat, nu o sa ajunga scursura ca tine...ba mai mult promit sa te cumpar pe tine si pe ma-ta si sa va inchid in camara impreuna cu poza lu bekali :D si imbecili ca mine se lupta cand ceva nu le convine....vad ca deja treci la amenintari....nu ai vrea sa ai de-a face cu mine....poate daca te gasesc pe stadion eu o sa-ti rup podoabele si o sa ti le bag pe gat..

 

fatalau prost! JET!!

 

Asa e ai perfecta dreptate . Tu faci "facultatea particulara Stefan gheorghiu" sau una din facultatile de stat "Jilava" sau "Rahova" . Recunosc ca nici eu nici familia mea nu a trecut pe acolo ! Dupa felul cum vorbesti ssti deja "realizat" . Tu te lupti se pare cu tine insuti cand o sa-ti invingi impulsurile si vei putea comunica civilizat mai posteaza si tu pe acest forum - nu uita ca mai citesc si copiii ceea ce scrii tu . Succes la "facultate" poate reusesti sa faci 2 ani intr-unu.

 

... dar ai grija pe stadion , daca mai ajungi pe acolo , ia-ti si casca de motociclist ca s-ar putea sa ai nevoie de ea !!

 

numa' bine !!!

wov.cyril.25.05.2007 15:48

Il vreau inapoi p Thereau!!! :cry: :cry: :cry: Te urasc jj bkali!dn cauza ta pleaca toti jucatorii d valoare p care ii are Steaua......

Cyril era cel mai bun.dn cauza ta a plecat sh el.....xcare voia s ramana l Steaua moolt moolt temp..... :cry: :( :mad:

 

 

1000000000000x M*** JJ Bkali....... :mad:

 

p Thereau il iubeste toata lumea...sh n-o s il uiatam niciodata kt despre tne...M*** :mad:

 

 

 

 

 

 

Cyril Thereau...Toujours dans notre coeurs... :cry: :-|

Ank_fan_badea_steaua25.05.2007 17:38

E rau ca a plecat Thereau de la Steaua....era un jucator foarte valoros...dadea goluri....avea valoare de Steaua......mai ales dak si fiorentina il vrea........ :sad: ..........intr-un fel il inteleg e greu sa te antrenezi la o echipa unde nimeni nu intelege limba ta aproape deloc.....el nu vroia sa plece de la Steaua,dar logodnica lui nu a reusit sa se acomodeze cu Romania... ::(:(asta e !!!!!Thereau va ramane in sufletele suporterilor stelisti pentru totdeauna.....dovada fiind bannerul pentru Thereau din meciul cu Petrosani:"Thereau mereu in inimile noastre!"...... steagcruce2 Forza Steaua!!!

twetwet26.05.2007 00:07
Asa e ai perfecta dreptate . Tu faci "facultatea particulara Stefan gheorghiu" sau una din facultatile de stat "Jilava" sau "Rahova" . Recunosc ca nici eu nici familia mea nu a trecut pe acolo ! Dupa felul cum vorbesti ssti deja "realizat" . Tu te lupti se pare cu tine insuti cand o sa-ti invingi impulsurile si vei putea comunica civilizat mai posteaza si tu pe acest forum - nu uita ca mai citesc si copiii ceea ce scrii tu . Succes la "facultate" poate reusesti sa faci 2 ani intr-unu.

 

... dar ai grija pe stadion , daca mai ajungi pe acolo , ia-ti si casca de motociclist ca s-ar putea sa ai nevoie de ea !!

 

numa' bine !!!

 

 

sunt stelist de 13 ani si pe forumu asta de vreun an ...adik cam cat i-a luat lu maikata sa te avorteze :D stai linistit stiu sa vorbesc si civilizat si lexiconul meu personal are mai multe cuvinte decat poti tu visa....dar cu jeguri ilustre ca tine care se umfla in pene in spatele unui monitor nu pot vorbi decat suburban ca altfel nu ai intelege

 

e frustrant sa traiesti din banii castigati de ai tai ma intreb? sau sa fi asa incult incat sa nu te poti angaja decat la rebu : ))) cum te simti cand te trezesti zi de zi si mergi cu banii cersiti la semafor la un net cafe full night ca sa te certi cu "d-astia cultzii domne" ? te doare cand pui capu pe perna si singurele amintiri pe care le ai sunt de pe site-uri porno?? : ))) ai avut vreo prietena? normal ca nu...te-ar fi parasit in secunda 2...nu poti convietui cu un maniaco-depresiv...noroc ca te-a gasit gygy pe strada si te-a angajat la pipera sa plantezi plopi

 

2 la mana...nu te apuka sa ma ameninti pe mine din spatele unui nick...daca esti versat vino la urmatorul meci cu un tricou cu inscriptia suporter_86 ;)

 

numa bine!!

_yang26.05.2007 11:04
Spune si motivele si daca ai dreptate promit sa sterg contul !

 

 

Poate ca ar trebui pus in regulament o conditie pentru a fi user pe acest site : sa nu simpatizezi nici un om din clanul Becali...

scuze de offtopic

Stanici26.05.2007 12:03
BAI ce e aici ma SITUL LU' M*** Stoica ???? Toata lumea il acuza pe Becali in timp ce adevaratul vinovat e cu conturile pline si a semnat cu Urziceni. Ce dreaq !??? Becali il vrea dar daca Stoica vorbeste zi de zi cu el si-l imbarliga ?? Probabil vrea sa-l ia la Urziceni ! ... sau mai vrea sa mai ia niste bani de la vreun off-shore !? Vad ca pe situl asta nu-l injura nimeni pe M*** Stoica !??

On topic:Poate e mai bine asa, decat sa mai stea catva timp si sa isi dea seama de crunta realitate fabricata de maimuta aia la Steaua. Oricum, pe zi ce trece, parca ma simt mai departe de echipa din momentul actual. Sincer, sunt dezorientat... ma gandesc in ultima vreme la echipa de fotbal din Manchester care activeaza in a treia Liga, parca la ei... si au meci de meci tribunele pline.

 

Off topic:O mica rugaminte.. schimba nick-ul! Anul 1986 ar trebui sa nu fie amintit de catre un om care il simpatizeaza pe un mascarici care a purtat o zdreantza la gat.

«12»