ba tu esti handicapat de-a dreptu...iesi in pm de pe forumu asta ca ma scoti din sarite...normal ca nimeni nu-l injura pe Meme ...toata lumea ii injura pe bekali si pe tine...iesi dreaq ca ma dezgusti
tu esti ba tata oligofren de-a dreptu . Becali si cu mine o sa-ti rupa tie capu pe stadion .Tu si altii ca tine o sa vedeti meciurile la TV sau cu "inele pa maini" sau la balaceanca .Am mai vazut postari de-ale tale si stiu cu ce fel de imbecil vorbesc . Cand s-o numi acest sit " Situl lui MM" sau "situl suporterilor din boscheti" o sa ies , si o sa si sterg si acest cont. Pana atunci dute in plm de aurolac.
