70% golul lui nicolitza....
70% golul lui nicolitza....
1-0 pentru Steaua.. batem..
ce joc avem.....parca ce inpinge cineva de la spate steagsimplu steagsimplu steagsimplu
doamne eu nu pot decat sa citesc meciul dar ma sperii pe cuvant... gol anulat, si minge scoasa de pe linie?? chiar am ajuns sa ne chinuim sa scoatem un egal cu echipa de pe ultimul loc?? ceva nu-i in regula
Ce strigate de bucurie pe aici...baieti,uitati-va la jocul nostru,e penibil, nici macar cu o echipa retrogradata de ''n'' etape nu ne putem impune jocul!In aceasta repriza n-am avut mai mult de doua suturi pe poarta...
Urmeaza sa intre la pauza Ov Petre...si cu 7 fundasi cu siguranta (din care Banel in forma maxima) cu siguranta vom pastra rezultatul cu aceasta echipa de top, Real Jiul Madrid , a Romaniei!!!
felicitari celor care au scris banerul cu Thereau! foarte frumos, tot respectul!!!!
insa foarte foarte urat ceea ce au facut suporterii jiului.
bravo Vali!
urmeaza si Dica sa inscrie
gooooooooooooooooool Valiiiiiiiiiiiiiiiiiii Badeaaaaaaaaaaaaa
c ocazie Iacob!!!!
Deci se vede ca au intrat Elton si Dica pe teren...jocul este in mod evident imbunatatit,spectacolul este la el aksa...tot nu stiu si nu inteleg cum Oli ai tin pe banca pe cei 2...
steagcruce2 Steaua in Liga Campionilor. ![]()
sprecl2 steag1 steag2 steag3 spre24