FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Munteanu vs. Lacatus

«12»
Virgil06.03.2005 10:46

Sa traiasca astfel?Cu minciuni si defaimare ?

Mai bine sa se duca în constructii,cai ferate,posta,etc.Un ban mai dificil câstigat,dar fara mustrari de constiinta.Sau fara riscul de a fi tinta unor rafuieli.

dbd06.03.2005 10:52

fiecare cum poate...si lasa-i ca daca e sa se ocupe cineva e statu nu ? :roll: :lol:

Virgil06.03.2005 10:55

Esti de acord si cu cei care dau în cap?Cu cei care tâlharesc?

dbd06.03.2005 10:57

cu aia nu dar cu cei care scriu minciuni ...n-am ce sa le fac eu...si nici tu...

Virgil06.03.2005 12:50

Ceea ce pot eu sa fac,e sa despart adevarul de minciuna.E relativ usor.Pentru ca cea mai mare parte a declaratiilor,interviurilor,etc,luate unora si altora sunt în mod categoric "înflorite".Altele sunt pur si simplu inventate.

Pe ce poti fi sigur,e un scor,data editiei si pretul unui exemplar.

In rest sunt necesari si ei.Ce-am mai comenta noi,daca ei nu ar exista.

«12»