Sa traiasca astfel?Cu minciuni si defaimare ?
Mai bine sa se duca în constructii,cai ferate,posta,etc.Un ban mai dificil câstigat,dar fara mustrari de constiinta.Sau fara riscul de a fi tinta unor rafuieli.
Sa traiasca astfel?Cu minciuni si defaimare ?
Mai bine sa se duca în constructii,cai ferate,posta,etc.Un ban mai dificil câstigat,dar fara mustrari de constiinta.Sau fara riscul de a fi tinta unor rafuieli.
fiecare cum poate...si lasa-i ca daca e sa se ocupe cineva e statu nu ? :roll: :lol:
Esti de acord si cu cei care dau în cap?Cu cei care tâlharesc?
cu aia nu dar cu cei care scriu minciuni ...n-am ce sa le fac eu...si nici tu...
Ceea ce pot eu sa fac,e sa despart adevarul de minciuna.E relativ usor.Pentru ca cea mai mare parte a declaratiilor,interviurilor,etc,luate unora si altora sunt în mod categoric "înflorite".Altele sunt pur si simplu inventate.
Pe ce poti fi sigur,e un scor,data editiei si pretul unui exemplar.
In rest sunt necesari si ei.Ce-am mai comenta noi,daca ei nu ar exista.