FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Opinii despre Steaua-Vilarreal si un pronostic.....haidetzi

«12»
Xander04.03.2005 08:09

vor fi cam 150 probabil..pt ca se organizeaza excursie .. si sunt 3 autocare.. excursia e parca 160e si contine bilet, cazare, transport..tot :wink:

dbd04.03.2005 08:11

are un stelist bani de asa ceva ?

reddog04.03.2005 16:47

pai nu va ajuta nea Gigi cu ceva banet sau sponsorizare?

dbd04.03.2005 17:11

dar nu te intereseaza daca ne ajuta Jiji sau nu ?! :x

reddog04.03.2005 17:16

Din partea mea sa va dea cati bani are el chef. Pe mine cu ce m-ar incalzi?

dbd04.03.2005 17:43

mori de gelozie...iti spune eu...ca-i boala grea...

reddog04.03.2005 19:01

Personal nu am de ce sa mor de gelozie, ma descurc foarte bine. Din punctul de vedere al echipei Dinamo, intr-adevar am fi preferat si noi unul care sa bage bani, dar nici chiar asa de lipsit de diplomatie ca si Gigi.

dbd05.03.2005 11:04

iar te iei de JIJIal nostru...nu ti-am spus ca nu-i frumos ?!

«12»