04.03.2005 08:09
vor fi cam 150 probabil..pt ca se organizeaza excursie .. si sunt 3 autocare.. excursia e parca 160e si contine bilet, cazare, transport..tot :wink:
vor fi cam 150 probabil..pt ca se organizeaza excursie .. si sunt 3 autocare.. excursia e parca 160e si contine bilet, cazare, transport..tot :wink:
are un stelist bani de asa ceva ?
pai nu va ajuta nea Gigi cu ceva banet sau sponsorizare?
dar nu te intereseaza daca ne ajuta Jiji sau nu ?! :x
Din partea mea sa va dea cati bani are el chef. Pe mine cu ce m-ar incalzi?
mori de gelozie...iti spune eu...ca-i boala grea...
Personal nu am de ce sa mor de gelozie, ma descurc foarte bine. Din punctul de vedere al echipei Dinamo, intr-adevar am fi preferat si noi unul care sa bage bani, dar nici chiar asa de lipsit de diplomatie ca si Gigi.
iar te iei de JIJIal nostru...nu ti-am spus ca nu-i frumos ?!