De azi si pana in data de 16/17 martie cand vom sti care echipa trece mai departe in sferturiile cupei UEFA dintre Steaua BUCRESTI si vilarreal, va rog sa lasatzi aici un mesaj pt echipa, pentru antrenor pentru conducator si un pronostic pentru meciul din Ghencea de pe 10 februarie...si inca odata FORZA Steaua.....(ce pacat nu mai ajung la meci nu mai sunt bilete dekt la 1,5 mil si la 3
()
Inca o intrebare: credeti ca Jiji le va da baietzilor, prima promisa ( de 30000$) sau va face la fel adik va spune ca doar i-a motivat......
P.S. Haidetzi pe ei,Haidetzi pe ei, Haidetzi pe ei pe mama lor :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
