FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Opinii despre Steaua-Vilarreal si un pronostic.....haidetzi

«12»
alexblana200326.02.2005 20:39

De azi si pana in data de 16/17 martie cand vom sti care echipa trece mai departe in sferturiile cupei UEFA dintre Steaua BUCRESTI si vilarreal, va rog sa lasatzi aici un mesaj pt echipa, pentru antrenor pentru conducator si un pronostic pentru meciul din Ghencea de pe 10 februarie...si inca odata FORZA Steaua.....(ce pacat nu mai ajung la meci nu mai sunt bilete dekt la 1,5 mil si la 3 :(()

Inca o intrebare: credeti ca Jiji le va da baietzilor, prima promisa ( de 30000$) sau va face la fel adik va spune ca doar i-a motivat......

 

 

 

 

 

P.S. Haidetzi pe ei,Haidetzi pe ei, Haidetzi pe ei pe mama lor :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Xander26.02.2005 20:57

Sper sa joaca cu aceeasi daruire ca meciul retur cu valencia (am zis ca daca vor avea incredere in ei si vor juca decisiv, vor castiga.. si au facut cum am zis ..si NE-AM CALIFICAT :!: ). E cam devreme pt pronosticuri.. inca nu mi-a venit inspiratia 8)

dbd27.02.2005 14:15

Mai tre sa asteptam putina vreme acuma nu prea putem spune nimic...doar...sa joacxe ca-n meciul cu Valencia...sau mai bine...si sa-i mai minta GB ca le va da 100'000 de parai...in rest si noi tre sa fim alaturi de ei...cam atat...o sa mai revin la acest subiect

john_stelistu28.02.2005 11:53

JUCATORII TREBUIE SA LUPTE SI PENTRU NOI. SUNTEM CEI MAI FRUMOSI SI NUMEROSI SUPORTERI. PE 10 O SA FIE MACEL. VILLAREAL O SA PLECE CU COADA INTRE PICIOARE DIN Ghencea. HAI BAIETI. FORZA Steaua. FORZA Walter.

john_stelistu28.02.2005 11:54

JUCATORII TREBUIE SA LUPTE SI PENTRU NOI. SUNTEM CEI MAI FRUMOSI SI NUMEROSI SUPORTERI. PE 10 O SA FIE MACEL. VILLAREAL O SA PLECE CU COADA INTRE PICIOARE DIN Ghencea. HAI BAIETI. FORZA Steaua. FORZA Walter.

dbd28.02.2005 13:16

N-a zis nimeni ca nu tre sa lupte si pentru noi,doar ca n-am specificat ca tre sa lupte si pentru alte chestii.

kyd28.02.2005 17:58

Nu va faceti probleme in Ghencea vom castiga sigur,suntem invincibili.Problema se pune in deplasare unde nu prea am dat gol.

dbd01.03.2005 13:14

n-ai auzit ca-n Villareal sunt 60.000-70.000 de romani !?

ADRIAN PACURAR01.03.2005 14:19
n-ai auzit ca-n Villareal sunt 60.000-70.000 de romani !?
sunt peste 80.000 de mii.
fanatica01.03.2005 21:22

NU DORESC DECAT CA JUCATORII SA JOACE CU ACEEASI DARUIRE,SI SA NU UITE ca DAK AU PUTUT ELIMINA VALENCIA NIMIC NU LE STA IN CALE TREBUIE DECAT SA DORESCA CALIFICAREA MAI DEPARTE SI SA LUPTE LA FEL DE MULT PT ca AU DEMONSTRAT ca POT! SI BINEINTELES GALERIA TREBUIE SA FIE LA FEL SAU MAI NUMEROASA SI ZGOMOTOASA!SI SA SUSTINA ECHIPA LA FEL DE MULT,PT ca TREBUIE SA-I AJUTAM SI NOI SA CASTIGE!AM DEMONSTRAT ca SE POATE SI DECI SA MAI ARATAM inca O DATA EUROPEI ca Steaua MAI ARE MULTE DE SPUS!FORZA Steaua!

dbd02.03.2005 06:05

ma rog ...eu asa auzisem la stiri ca-s 60.000 - 70.000 de romani in Villareal , dar poate au mai venit de cand am auzit eu si anume de 3 zile. :lol:

Dar nu cred ca vor veni multi la meci,ca si bietii de ei sunt pe la cules de capsuni...si nu prea au bani de bilet ...

Xander02.03.2005 15:57

is peste 80.000 de romani.. asta insemnand o treime din populatia orasului .. + cei care-s acolo la "negru", deci nu-s in evidente;)

kyd02.03.2005 18:55

pai daca ar fi pe 80.000 asta inseamna ca cel putin jumatate de stadion va fi cu suporteri stelisti.Sper sa ii ajute pe baieti.

Xander02.03.2005 22:38

pai tu crezi ca vor veni toti romanii.... :?: 8O ... pai daca ar fi asa,...cate milioane de locuri ar trebui sa aiba stadionu nostru?:D

dbd03.03.2005 09:03

eu pun pariu ca nu vor veni mai mult de 10.000 de romani...fiindca saracii sunt la cules de capsuni acolo...

Neaga8803.03.2005 09:06

niciodata sa nu spui niciodata ...

dbd03.03.2005 09:21

la ce anume sa nu spun niciodata ?

Neaga8803.03.2005 09:25

adica sa nu fii asa sigur ca nu vor veni 10.000 de romani la Villareal ... ca nu se stie niciodata ... la asta ma refeream defapt ..

dbd03.03.2005 09:29

atunci sigur vor veni 5.000 de romani ... 100% 8)

Xander03.03.2005 22:41

ar fi super sa fie 10'000 de stelisti pe stadionu ala de 23'000locuri(aporximativ). Poate cu toti care vin si din tara si cu toti din Spania ocupam juma din stadion :twisted: :twisted: :twisted:

dbd04.03.2005 06:42

sa nu-mi spui ca vine si cineva din tara ? 8O

Neaga8804.03.2005 06:56
:))), pey normal ca vor venii si din tara ... ! te asigur .. !
dbd04.03.2005 07:00

cam cati...40-50

Neaga8804.03.2005 07:04

looool ! cum 40-50 ! data trecuta au la valencia nu ai auzit catzi au fost ... nici eu nu stiu un numar exact .. dar au fost multzi oricum ! te asigur !

dbd04.03.2005 07:07

hai s-o vad si pe asta...ca romanu nu are bani de a manca dar da banii pe bilete si transport pana in Spania ca sa vada un meci... :roll:

«12»