22.05.2007 01:07
Mda e nesimtit fara onoare si prost
Si mai tragic la anul iar vedem o parodie in loc de fotbal
Vb ciobanului turca ![]()
Mda e nesimtit fara onoare si prost
Si mai tragic la anul iar vedem o parodie in loc de fotbal
Vb ciobanului turca ![]()
.nu stiti nici acum ca intra pe teren doar cine vrea Dl Becali?????![]()
Tocmai asta e una din probleme. Un antrenor cu coloana vertebrala nu ar accepta asa ceva...
acest om ma uimeste in nesimtirea si lasitatea lui.....NO COMENT!
Hai sa fim sinceri.Cu Standard Liege am avut un noroc incredibil,adu-ti aminte la 1-0 pentru belgieni.Si noi am avut vreo 2 ocazii,fructificate.Iar cu Dinamo Kiev la fel,ne-au intrat 4 din 4.Cred ca noi vedem meciurile astea ca pe unele foarte bine jucate deoarece am trait la intensitate maxima in timpul partidelor si de asemenea rezultatul ne face sa spunem ca am jucat bine,dar crede-ma ca,analizand la rece,si atunci am jucat prost
Sincer frate daca si atunci in meciurile alea am jucat prost......dute la pascut...