FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Nu plec" (GSP)!

«12»
w3bmaster22.05.2007 01:07

Mda e nesimtit fara onoare si prost

 

Si mai tragic la anul iar vedem o parodie in loc de fotbal

 

Vb ciobanului turca :(

forever_STEAUA22.05.2007 06:48
.nu stiti nici acum ca intra pe teren doar cine vrea Dl Becali????? fularultras

 

 

Tocmai asta e una din probleme. Un antrenor cu coloana vertebrala nu ar accepta asa ceva...

AndreyCor22.05.2007 13:07

acest om ma uimeste in nesimtirea si lasitatea lui.....NO COMENT!

joker_daniel23.05.2007 17:38
Hai sa fim sinceri.Cu Standard Liege am avut un noroc incredibil,adu-ti aminte la 1-0 pentru belgieni.Si noi am avut vreo 2 ocazii,fructificate.

Iar cu Dinamo Kiev la fel,ne-au intrat 4 din 4.Cred ca noi vedem meciurile astea ca pe unele foarte bine jucate deoarece am trait la intensitate maxima in timpul partidelor si de asemenea rezultatul ne face sa spunem ca am jucat bine,dar crede-ma ca,analizand la rece,si atunci am jucat prost

 

 

Sincer frate daca si atunci in meciurile alea am jucat prost......dute la pascut...

«12»