Auzi, incearca sa scrii corect frazele, propozitiile si cuvintele lb. romane. Nu iti mai bate joc de ele, iar daca inca nu ai terminat primele 2 clase primare te rog sa te duci sa le termini iar dupa aceea sa vi si sa scri despre Steaua, Becali sau stiu eu ce. TE ROG INVATA SA SCRI!!!!!
s-a trezit prof universitar,si dak nu a facut sc ce nu are dreptu la o parere??...toti gresim,si in graba de a scrie la tasta nici nu-ti dai seama de unele greseli...in orice caz stiam ca nu-l vinde nici pe Elton nici pe Thereau...a facut declaratia aia doar ca sa fak in ciuda suporterilor care il contesta,sa demonstreze ca degeaba ii scandeazza suporterii numele lu Elton ca el dak vrea il vinde la juma de pret,a vrut sa demonstreze ca e comanda si ca suporterii nu au nicio valoare,niciun cuvant de spus...oricum chiar dak maine spune ca da si bani ca sa il dea pe Elton,cum a facut in cazul lu Carlos(numai ca acolo a fost altceva),tot fiti siguri ca cel putin Elton ramane sigur la echipa,kt Thereau pentru o oferta buna oferta e posibil sa-l si dea
Nu suntem pe mIRC sau pe "haifaiv". Daca in loc de "dak", faca in loc de "fak". Respecta limba romana. Moderatorii