Aoleu....duceti-va mai fratilor sa fiti suporterii unui card de vaci ca pe voi nimic nu va multumeste. sa vedeti voi dupa inca 1-2 circuri d-astea cum ajungeti voi la politie!! echipa merge bine, se vindeca si accidentatii, Becali e bun, Oli e bun, Thereau ramane, Elton ramane...totul bine si frumos. gata!!! v-ati facut de ras destul. e momentul sa va dati seama ca e penibil si jalnic
Irinna SUNT DE ACORD CU TINE.IN SFARSIT CINEVA SI-A DAT SEAMA DE CHESTIA ASTA
ASTA DOVEDESTE CA ESTI SUPORTER ADEVARAT
