In razboiul purtat cu suporterii, Gigi a iesit cam sifonat, si atunci a trecut la atac prin declaratii care sa ne raneasca. Si cum putea cel mai binesa faca asta? Declarand ca-i vinde pe Elton si Thereau, stiind ca sunt cei mai iubiti jucatori de catre suporteri. Si sa nu-mi spuneti ca nu v-a durut, ca nu cred. Eu zic sa nu mai punem botul la toate elucubratiile "patronului" ci sa mai si citim printre randuri, ca altfel ne apuca damblaua.
