Vom cistiga dar ramin cu un nod in git cind ma gindesc ce face berbecalu cu olita lui.Citeam pe undeva ca Vasluiul il vrea pe Coman.Daca pleaca fac chef de bucurie.Poate cindva va pleca si ciobanul.Asta nu trebuie lasat , pe unde umbla sa i se aminteasca faptul ca Steaua nu e ograda sau staulul mariei sale.In curind isi va fringe maretia la alegeri si atunci poate va cobori cu picioarele pe Terra.Normal ca ciobandantele se bucura ca nu sunt spectatori la meci .Normal ca zerolaroiu isi va baga copii de suflet in meci si ne vom apara ca si cum am juca cu Barcelona.
Dar oare nu ii asteapta nimeni la poarta stadionului sa le zica ceva de dulce?
