FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Neaga e jucatorul Stelei" (OLS)!

«12»
Kiti18414.05.2007 17:42

Vineeeeee Ricaaaaaaa!

SteLisTu^PauL14.05.2007 19:22
Degeaba vine Neaga ca avem atacanti care is buni asa ca face drumu din china pana in Romania degeab((((mai consuma si benzina degeaba)))):)):)):)):)):))[
w3bmaster14.05.2007 22:51

Degeaba vine Neaga daca mijlocasi pauza

 

Unde mai pui ca Prepelita la luat Craiova Poa il ia pe Herea dar ne mai trebuie in fine

 

Forza Steaua

DnK_S15.05.2007 07:45

fular-campionii Neaga e prea tare ...dar sa vedem daka mai joaca cum juca el odata ..ca timpu trece si conditia se duce ..dar daka vine cu o sete nebuna in el ..cred sigur ca va fi NO.1 steagcruce2 Forza Steaua PANA LA MOARTE ..si mai cumparati fratilor si voi mijlocasi buni si in aparare acolo ceva ...ca sta prost rau de tot la capitolul asta.

florin_b_*15.05.2007 08:32

Mai vine si Gurita..

 

Atacul nostru acum este: Dica, Thereau, Badea, Iacob, Neaga si Gurita.

 

Intrebarile ce se pun acum sunt:

 

Pe cine va vinde din atacul Stelei? Sau pe cati? Oare acum ca Iacob si-a recapatat oarecum pofta de gol nu e mai bine sa-l pastram?

 

Sau vindem din atac sa intarim mijlocul??

 

Deja din cei 10-15 jucatori GG spune ca mai aduce 4-5 jucatori de valoare...oare din astia 4, 2 deja i-a adus?? Mai vin 2 si iarasi ne vom chinui cu accidenatrile, oboseala???

AmuntBoy15.05.2007 09:03

Eu cred ca Iacob va fi vandut, totusi daca se ia 1M pe el este o afacere buna

Plus eu stiu ca revine Simion si e la fix pentru o rezerva promitatoare

 

Atacul nostru va fi: Dica, Thereau, Badea, Simion, Neaga si Gurita.

 

Cu cei 4, toti posibil titulari la orice meci

Simion si Gurita oameni de rezerva pentru campionat ;)

 

In atac suntem bazati zic eu ....

AmuntBoy15.05.2007 09:04

Si banii luati pe Iacob + Lovin in jur de 1,5M euro bagati in mijloc si aparare

Dragosch15.05.2007 21:22

Eu vreau sa revina Neaga , dar cel mai mult as vrea sa vina Hamutovski inapoi.Nu zic ca Cernea nu-i bun dar ar avea o concurentza p post.Si in fond cred ca Hamutovski a fost cel mai bun portar la Steaua din ultimii ani.sa recunoastem.

Kiti18416.05.2007 00:45
Degeaba vine Neaga ca avem atacanti care is buni asa ca face drumu din china pana in Romania degeab((((mai consuma si benzina degeaba)))):)):)):)):)):))[

 

Neaga a fost si va ramne o adevarata valore prietene si iti promit eu ca Neaga va fii titular in majoritatea meciurilor pentru ca da avem atacanti de valoare dar decat Dica este la fel ca Neaga!Si am eu oricum pura impresie ca Victoras pleaca la Hamburg!

forever_STEAUA16.05.2007 08:25

@Kiti184

 

Pai promite-ne ca va fi si Elton titular... Eventual si Croitoru...

 

PS: nu ai o "pura" impresie si in legatura cu o eventuala plecare a celui mai "iubit" dintre stelisti, Gigellllllllllllll Comannnnnnnnn ?

«12»