Te inseli amarnic. Eu am inregistrarea integrala a meciului cu Valencia si nici gand de-un comentariu cu nuante anti-steliste, ba din contra, e stelistLa golurile lui Cristea ii tremura vocea de emotie, la al doilea gol nu a strigat, pur si simplu urla de fericire GOOOOOooooooooooooooollll ....
)
Am vazut acum 2-3 ani o emisiune cu Gradinescu si a recunoscut ca simpatizeaza cu Dinamo.
Eu mi-am facut un pariu cu mine insami, sa nu mai intru pe Prosport si GSP...
Eu deja de doua luni nu mai intru pe gsp
Si ai dreptate e bine.
Mie fanatik mi se pare ok, in afara de Boanchis care e un prost si jumatate sunt cam impartiali.
Daca s-ar hotari toti stelistii ca din data de 12 mai si pana in 19 mai (doar o saptamana) nu mai intra deloc pe acele 2 site-uri, va spun eu ca se va vedea serios la trafic. Si asta va atrage atentia tuturor, chiar si a celor implicati. Si atunci poate o sa se gandeasca de 2 ori inainte de a scrie despre Steaua.
Ideea asta ar trebui promovata pe prima pagina si sa se stabileasca o saptamana in care sa nu intram pe gsp si pe prosport, sa vada lumea cine le aduce lor trafic!
Mandru ca sunt stelist!
