FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Antistelistii

«12»
septi_eu13.05.2007 07:19
Te inseli amarnic. Eu am inregistrarea integrala a meciului cu Valencia si nici gand de-un comentariu cu nuante anti-steliste, ba din contra, e stelist ;)

La golurile lui Cristea ii tremura vocea de emotie, la al doilea gol nu a strigat, pur si simplu urla de fericire GOOOOOooooooooooooooollll ....:)))

 

 

Am vazut acum 2-3 ani o emisiune cu Gradinescu si a recunoscut ca simpatizeaza cu Dinamo.

 

Eu mi-am facut un pariu cu mine insami, sa nu mai intru pe Prosport si GSP...

 

Eu deja de doua luni nu mai intru pe gsp :D Si ai dreptate e bine. :P Mie fanatik mi se pare ok, in afara de Boanchis care e un prost si jumatate sunt cam impartiali.

 

 

Daca s-ar hotari toti stelistii ca din data de 12 mai si pana in 19 mai (doar o saptamana) nu mai intra deloc pe acele 2 site-uri, va spun eu ca se va vedea serios la trafic. Si asta va atrage atentia tuturor, chiar si a celor implicati. Si atunci poate o sa se gandeasca de 2 ori inainte de a scrie despre Steaua.

 

Ideea asta ar trebui promovata pe prima pagina si sa se stabileasca o saptamana in care sa nu intram pe gsp si pe prosport, sa vada lumea cine le aduce lor trafic!

 

Mandru ca sunt stelist!

Yoyoyoi13.05.2007 07:40
Ideea asta ar trebui promovata pe prima pagina si sa se stabileasca o saptamana in care sa nu intram pe gsp si pe prosport, sa vada lumea cine le aduce lor trafic!

 

Mandru ca sunt stelist!

 

Asa ar trebui facut. Daca tot ne apucam de proteste si tot suntem porniti, sa o facem pana la capat si prin toate mijloacele. Sa dam dovada ca suntem tari si ca avem insemnatate.

Tupac Amaru13.05.2007 08:46

Oameni buni, cel mai mare ANTISTELIST este in gradina noastra!

Se autodenumeste finantator dar vrea sa finanteze dusmanul!

Condidera ca mocirla in care ne zbatem de cand cu venirea pseudoantrenorului Olaroiu (altul care se da mare stelist!) este performanta!

Nu tine absolut deloc seama de parerile suporterilor, iar daca cineva il contesta, il "calca in picioare"!

Zice ca e stelist dintotdeauna, dar nu e in stare sa mentioneze trei jucatori din echipa care a castigat CCE!

Acest dezaxat vrea sa ajunga presedintele tarii!

 

Becali, tu nu poti ajunge, intr-un stat normal, decat fie la puscarie, fie la spitalul de nebuni!

Insa oriunde te-ai duce, sa stii ca nu o sa fii niciodata regretat de un adevarat suporter stelist!

Huo!

daniel.steaua13.05.2007 09:23

@ Yoyoyoi

 

 

eu nu am mai intrat pe ste-ul celor de la prosport si gsp de peste un an....si chiar nu regret acest lucru....am de unde ma informa

mecarm13.05.2007 09:58
Te inseli amarnic. Eu am inregistrarea integrala a meciului cu Valencia si nici gand de-un comentariu cu nuante anti-steliste, ba din contra, e stelist ;)

La golurile lui Cristea ii tremura vocea de emotie, la al doilea gol nu a strigat, pur si simplu urla de fericire GOOOOOooooooooooooooollll ....:)))

 

Esti facut gramada !Gradinescu este STELIST cam cum[....................].Domnul emil gradinescu este un caine spurcat dar mai intai de toate este un jeg de om.Am vrut sa-l bat de vreo doua ori( o data in spania si o data in norvegia,venise sa comenteze meciurile Stelei) dar nu mau lasat baietii ca facem belea clubului.Dar a treia oara domnule emil gradinescu daca te mai prind (asa prin deplasari) am sa ma [usurez] si am sa te pun sa-l mananci .

Rahoolio13.05.2007 10:15

Intr-o parafraza libera dupa Jonathan Swift, zic si eu: 'Recunosti imediat un geniu pentru ca toti imbecilii se unesc intr-o confederatie impotriva lui.' De aici pina la paralela cu Steaua nu mai e decit un pas. Complexatilor de la cluburile adverse si din presa ura impotriva Stelei le da un sens jalnicei lor existente. Dar sa nu disperam: intotdeauna cind raminem in pana de hirtie igienica, gsp e un excelent inlocuitor!!! steag3

makaan13.05.2007 11:36

Parca suntem la o intrunire a alcoolicilor anonimi :)) "n-am mai intrat pe gsp de un an":))

Atunci ,pot s-o zic si eu...Salut, ma numesc Lucian si nu am mai intrat pe gsp de 9 luni ,si chiar nu-i duc dorul :D

 

 

Dar sa nu disperam: intotdeauna cind raminem in pana de hirtie igienica, gsp e un excelent inlocuitor!!! steag3

Ba chiar te contrazic,nici nu se compara gsp cu hartia igienica...deci nici macar la atat nu e buna fitzuica aia...:)

Quetzalcoatl13.05.2007 12:59
Esti facut gramada !Gradinescu este STELIST cam cum este mata VIRGINA.Domnul emil gradinescu este un caine spurcat dar mai intai de toate este un jeg de om.Am vrut sa-l bat de vreo doua ori( o data in spania si o data in norvegia,venise sa comenteze meciurile Stelei) dar nu mau lasat baietii ca facem belea clubului.Dar a treia oara domnule emil gradinescu daca te mai prind (asa prin deplasari) am sa ma cac si am sa te pun sa-l mananci.Si pe tine si pe prostul care zice ca esti STELIST .

 

 

Amice, mai usor cu apelativele alea 'ca nu ti-am mancat din farfurie. Hai sictir!

 

[scuze pentru off topic, da' a fost prea nesimtit "zmeul" asta ]

VASCO13.05.2007 13:47

Inca de pe vremea cealalata redactiile ziarelor si revistelor,televiziunilor si posturilor de radio au fost impinzite cu securisti si asa au ramas,iar ei se stie cu ce club simpatizeaza,asa ca nu e de mirare ca nu o sa auzim prea curind ceva bun despre clubul care li s-a opus si atunci si acum,Steaua.Ura lor fata de Steaua e mare,iar stiinta manipularii o invata in scolile lor.Ce spuneti de unul dintre cei mai mari manipulatori si sforari,cel care conduce LPF,"simpaticul"Corleone ,el ce scoala a absolvit?

Tupac Amaru13.05.2007 15:15

@ VASCO

 

 

Cinstit, nu cred ca a reusit sa termine vreo scoala, la cat de imbecil este! Pe langa el, Becali mi se pare genial.

Si totusi, multitudinea de relatii pe care si le-a creat il mentine inca in fruntea unui sport cu care nu a avut, efectiv, niciodata legatura! Ci doar cu manariile din cadrul acestui sistem!

La puscarie si cu Dragomir! Pe viata! Motive s-ar gasi...sute!

predatorpulse713.05.2007 15:32

Imi exprim inca odata indignarea fata de comentatorii rapidisti de pe national TV.

Crapidistii sunt condusi din min 1o,iar domnul samuila spune ca,spre deosebire de meciul cu Steaua cand se omorau oamenii sa intre,la meciul cu rapid au venit doar 4500 de oameni si asta din cauza atentiei reduse a mass-media asupra meciului.

Penibila intentia lui samuila de a pune rapid si Steaua pe picior de egalitate.Lumea a venit sa vada Steaua pentru ca este singura echipa care conteaza in Romania iar rapidul este pustiul nou care habar n-are ce se intampla,sunt complexati rau de tot.

Dupa cum am mai spus,penibil...

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

stelist_4_ever9013.05.2007 15:49

cel mai bine e sa dai pe mut, oricum galeria rapidului nici macar jumate nu este fata de cati am fost noi.Ar fi un motiv pentru care nu este ce a fost la Steaua dar nu acela care l-au invocat comentatorii si ca pentru prima oara s-au pus bilete in vanzare si la preturi destul de mari: 35 ron peluze si 40 tribune.

cosmin_20222213.05.2007 22:06

Daca tot ati scris de antistelisti,ia uitativa un pic la articolu lui Marius Geanta de la prosport de dupa meciu Stelei cu national.Un antistelist nou de car nu stiam pana azi.

Il Soldatino14.05.2007 06:36
Daca tot ati scris de antistelisti,ia uitativa un pic la articolu lui Marius Geanta de la prosport de dupa meciu Stelei cu national.Un antistelist nou de car nu stiam pana azi.

 

te-ai prins cam greu. Omul e consacrat, stim ce "hram poarta". Aceasta rubrica "Antistelistii" ii va dedica si lui un mic articol.

fedora14.05.2007 06:43

Ce nu mi s-a parut ok aseara:

1. Faptul ca Ovidiu Petre a fost fluierat la fiecare atingere de balon - nu se face asa ceva, nu a fost vina lui ca Olaroiu l-a introdus in teren... La sfarsit a fost singurul care s-a dus direct la vestiare, parea daramat. Imi pare rau de el, desi nu sunt un fan al lui.

2. Faptul ca suportul pentru echipa a fost practic inexistent. S-a strigat fie anti Becali, fie anti Oli, fie pro Elton, fie pro Dica si cam atat. Echipa se va dezbina in conditiile astea. Voi credeti ca fotbalistii nu se simt prost cand vad ca doar Elton si Dica primesc atentie din partea noastra? Goian parea foarte revoltat si chiar l-am vazut intr-un moment al jocului facand un gest de lehamite la adresa lui Elton. Ar fi trebuit sa incurajam mult mai mult Steaua.

SebaSS14.05.2007 16:57

Uitati cine e pe locul 2 la cel mai bun reporter

SteLisTu^PauL14.05.2007 19:26
Bha da dati afara antistelisti astia ca doar e un site dedicat stelistilor fularsteaua2fular-campionii
Yoyoyoi14.05.2007 21:52
Ce nu mi s-a parut ok aseara:

1. Faptul ca Ovidiu Petre a fost fluierat la fiecare atingere de balon - nu se face asa ceva, nu a fost vina lui ca Olaroiu l-a introdus in teren... La sfarsit a fost singurul care s-a dus direct la vestiare, parea daramat. Imi pare rau de el, desi nu sunt un fan al lui.

2. Faptul ca suportul pentru echipa a fost practic inexistent. S-a strigat fie anti Becali, fie anti Oli, fie pro Elton, fie pro Dica si cam atat. Echipa se va dezbina in conditiile astea. Voi credeti ca fotbalistii nu se simt prost cand vad ca doar Elton si Dica primesc atentie din partea noastra? Goian parea foarte revoltat si chiar l-am vazut intr-un moment al jocului facand un gest de lehamite la adresa lui Elton. Ar fi trebuit sa incurajam mult mai mult Steaua.

total de acord cu tine. Trebuie facuta diferenta intre razboiul cu Becali si sustinerea echipei. Si mie mi s-a parut exagerata atitudinea suporterilor fata de unii jucatori. De acord, Elton e super bun, dar faptul ca-l aclamam, ca-l idolatrizam si in rest se aude doar M**E si jigniri, nu o sa faca bine echipei. Trebuie sustinuta echipa si trebuie sustinuti toti jucatorii ( cu mici exceptii cum a r fi Coman :twisted: ). Faptul ca facem diferenta intre jucatori intr-o maniera atat de clara, o sa duca la un razboi in vestiar care nu ne aduce nimic bun. Pe stadion se sustine echipa, in afara stadionului seface protest la adresa lui GG. Asa cred ca trebuie procedat. Altfel ajungem sa fim si noi raspunzatori pentru problemele echipei. Si nu cred ca ne dorim asta...

Sa nu le dam ocazie antistelistilor sa ne loveasca mai mult decat o fac!

«12»