CICA AM FOST LA PESCUIT SI AM PRINS PESTISORUL DE AUR TREBUIA SA-MI PUN O DORINTA CA SA MI SE INDEPLINESCA SI IATA CARE A FOST :
SA DISPARA HULIGANI,SMECHERI SI BAIETI DE CARTIER DE PE STADIOANE CA EI SUNT CU ADEVARAT MIZERIA FOTBALULUI ROMANESC (TWEETY)NU Becali
La partea cu huliganii ai dreptate, dar cine sa ii puna la punct, niste jandarmi care au aceeasi problema, lipsa de creier? Daca nu te-ai convins inca de specimenul jalnic numit Becali inseamna ca si tu ai aceeasi problema.
