Din pacate galeria Stelei nu are lideri adevarati,nu sunt buni organizatori si nu sunt exemple de urmat!Nu-si cunosc atributiile si sunt lipsiti de personalitate.Mai grav este ca in peluze sunt multi tineri,adolescenti si chiar copii! Fara un lider cu capul pe umeri,acesti tineri sunt intr-un real pericol si fizic si psihic!
Du-te Ioane si fa-te lider de galerie! Spirit vad ca ai, initiativa si mai si. Pacat ca-ti lipsesc altele printre care si ratiunea.
Mai lasa-ne domnule membru PNG, ca deja ne omori cu campania electorala. Noi indoctrinam copiii pe site-ul asta? Foarte bine, du-te si cauta-ti alt site (dinamoprostia.ro) si lasa-ne sa indoctrinam in continuare. Nu te-a pus nimeni sa intri pe site-ul asta si nu o sa-ti simtim lipsa, crede-ma. Oricare dintre noi are dreptul sa-si aleaga drumul pe care vrea sa-l urmeze. Nu esti tu in pozitia care-ti da dreptul sa judeci oamenii pentru ca nu-i cunosti. Poate multi din oamenii astia te-au servit odata intr-un magazin, ti-au intins o mana de ajutor, poate te-au scos din cine stie ce kkt. De unde stii tu cine intra pe site-ul asta? nea Ionel.
Daca noi indoctrinam tinerii, te rog sa-mi spui si mie ce face scumpul tau Becali? Nu-mi spune ca incearca din rasputeri sa duca tara asta pe drumul cel bun...
Nene Ionel, intre noi fie vorba, te bag in buzunar la orice ora, in orice domeniu, te las pe tine sa alegi. Hai nu ma lua cu prostii de astea de 2 lei si lasa propaganda Pro-Becali ca nu suntem de ieri, de azi si pana la campania electorala mai e cale lunga.
Multi dintre noi suferim de ataraxie, daca cunosti termenul, ataraxie in ceea ce-l priveste pe Becali, ne doare... stii tu unde, de domnia sa si acolitii sai, printre care te numeri si tu...
Esti precum scursurile care fac stirile in tara asta: iei si [...] s-ar pune in farfurie. In viziunea ta site-ul asta e plin de huligani, nu? Toti suntem o apa si-un pamant. Pardon! Sa nu-i bagam si pe ai tai, cati sunteti voi din astia peste 20k useri (3, ca a mai aparut unu` mai sus).
Cam ce-ai dori matale sa faci? Sa incerci sa ne pui pe drumul cel bun? Oare o sa ne faci vreodata sa-l vedem pe Becali cu ochi buni, sa-i aducem "jertfe" precum ne-a adus el noua?
Sincer? Cred ca-ti pierzi timpul de pomana. Ocupa-ti timpul liber cu altceva decat sa-l pupi in fund pe Becali, maine parca te vad la intrare in Pipera sarind in fata Maibach-ului.
Hai nu ma `nebuni!!!!
Editat de moderatori!