Mai ales acum ca a stat 1 an pe bara ..
Ce legatura are faptul ca nu a antrenat de un an cu posibilitatea venirii lui la Steaua?
Hagi NU are ce cauta in momentu` de fatza la Steaua ... Spun unii ca daca ar veni el la Steaua , ar fi echipa mai ofensiva ... Poate ca asa va fi, dar nu va ganditzi ca poate am lua mult mai multe goluri ?
Fotbalul se joaca pe goluri... Trebuie sa inscri cu unul mai mult ca adversarul si "te-ai scos"... Dejeaba nu iei gol daca nici tu nu inscri...
Cand am avut noi nevoie de el la Steaua, el a refuzat ... ca deh, el e "Regele" ...
Nu cred ca esti in masura sa judeci refuzul lui Hagi de a antrena in acel moment Steaua. Consideram atunci, si imi mentin parerea, ca a fost cea mai buna decizie pe care o putea lua in momentul respectiv.
Eu nu sunt Pro-Olaroiu dar nici contra lui ... Daca Olaroiu ar fi lasat IN PACE de cioban, pun pariu ca ar face treaba ca`lumea .. Da` cand se baga "Principele" , se duce dracu tot ... Sa mai stea Oli inca 1 an la Steaua si de abia atunci vom putea sa`i vedem calitatzile de antrenor ..
Aici o dai rau de tot cu bata in balta... Mai intai recunosti ca Oli accepta ca ciobanul sa se bage peste el... Apoi spui ca Oli mai are nevoie de inca un an ca sa isi demonstreze calitatile: CE TE FACE SA CREZI CA jij NU SE VA BAGA IN CONTINUARE?