11.05.2007 18:16
O idee tare pe care am auzit-o ar fi sa puna cineva clipul asta si pe forumurile rapidistilor, si al dinamovistilor, sa fie vazut de toata lumea. Iar la meciuri sa li se raspunda la "Augh, augh, augh"-urile lor cu "Lesbos" ![]()
O idee tare pe care am auzit-o ar fi sa puna cineva clipul asta si pe forumurile rapidistilor, si al dinamovistilor, sa fie vazut de toata lumea. Iar la meciuri sa li se raspunda la "Augh, augh, augh"-urile lor cu "Lesbos" ![]()
Cel mai tare ar fi cand ei latra asa "au(gh) au au".... tot stadionul sa inceapa sa fluiere, dar sa fluiere precum fluieri la un catelulsh
si sa strige fiecare...."neah nea neah, fuuii fuiii, iaaaaa-l
)"
misto realizat. de unde il pot downloada si eu ?