FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inspirația "spartanelor" din groapã

«12»
Phire11.05.2007 18:16

O idee tare pe care am auzit-o ar fi sa puna cineva clipul asta si pe forumurile rapidistilor, si al dinamovistilor, sa fie vazut de toata lumea. Iar la meciuri sa li se raspunda la "Augh, augh, augh"-urile lor cu "Lesbos" :))

SebaSS13.05.2007 08:05

Cel mai tare ar fi cand ei latra asa "au(gh) au au".... tot stadionul sa inceapa sa fluiere, dar sa fluiere precum fluieri la un catelulsh :) si sa strige fiecare...."neah nea neah, fuuii fuiii, iaaaaa-l :)))"

Dreadnought13.05.2007 12:24

misto realizat. de unde il pot downloada si eu ?

«12»