FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inspirația "spartanelor" din groapã

«12»
fcsteaua.ro10.05.2007 19:14

Urmãrește aceste imagini pentru a afla adevãrata sursã de inspirație a celor 300 de "spartane" care susțin clubul Dinamo !

 

 

 

They retreated - the lesbos had held...

 

 

 

- Lesbos !

 

- Augh ! Augh ! Augh !

 

 

 

 

 

Danntes10.05.2007 19:34

HAHAHHAHAHHAHAH...TRUE...SO TRUE...

 

...adevarul ca asta e impresia despre potai...cand ii vezi cat de putini sunt si cu gura mare....parca sunt niste "pasarici" frustrate de soarta

Wally10.05.2007 19:45

Numai ca nu prea imi merge clipul sa pot sa-i vad pe spurcati cum se umplu de penibil...

cristian8610.05.2007 20:13

Penibili au fost

Penibili sunt

Penibili vor fi

HAU HAU HAU

 

"Suntem penibili , HAU HAU HAU

Suntem penibili , MIAU ,MIAU , MIAU !

Ne si autoincendiem la nevoie

Suntem penibili

Suntem rusinea Romaniei

Mandria noastra e sa fim penibili

HAU HAU HAU !"

Dinamu anthem

w3bmaster10.05.2007 20:29

Ha ha

 

Dinamu penibili ca suporteri ca echipa

cred ca singuru domeniu in care ne batem cu ei strans e prostia conducatorilor nu stiu care sunt mai prosti ai nostri sau ai lor

fedora10.05.2007 20:38

Strict tehnic vorbind, consider persoanele care urmaresc South Park cu o clasa intelectuala peste cele care urmaresc filme in hype gen 300.

greco10.05.2007 20:47

SouthPark e tare ! Pacat ca e pauza pana la urmatorul episod care apare in Octombrie !

neaalecu10.05.2007 20:52
Ha ha

 

Dinamu penibili ca suporteri ca echipa

cred ca singuru domeniu in care ne batem cu ei strans e prostia conducatorilor nu stiu care sunt mai prosti ai nostri sau ai lor

cu siguranta "al nostru" conduce detasat ...

oop10.05.2007 20:53

So,what's the point?

 

Pana sa ii facem pe altii penibili hai sa ne uitam in ograda noastra...dupa circul facut de Gigi in Groapa ar trebui sa lasam dracu mistourile la adresa altora...

 

PS: South Park rulz

George Stan10.05.2007 20:54

THIS

IS

LESBOS!!!!

papillon10.05.2007 21:47

mult prea tare :)

greco10.05.2007 21:52
So,what's the point?

 

Pana sa ii facem pe altii penibili hai sa ne uitam in ograda noastra...dupa circul facut de Gigi in Groapa ar trebui sa lasam dracu mistourile la adresa altora...

 

PS: South Park rulz

 

Dupa atata suparare si atatia nervi, macar sa ne mai destindem si noi...

Quetzalcoatl10.05.2007 21:59

:))

Ar fi o idee sa le contracaram scandarea augh augh augh cu **** augh augh augh[Dinamo]

oop11.05.2007 00:27
Dupa atata suparare si atatia nervi, macar sa ne mai destindem si noi...

 

asa e...parca prea multi nervi in ultimele zile...

steven_gerrard11.05.2007 00:33

ASTA CA BANNER la meciu urmator sau tot VIDEO ar fi soooooooooooper fular-campionii fularsteau2 fularsteaua2 steagcruce2 steagsahmic

steven_gerrard11.05.2007 00:37
:))

Ar fi o idee sa le contracaram scandarea augh augh augh cu **** augh augh augh[Dinamo]

sau [...] la caini HAU HAU HAU

Kiti18411.05.2007 00:54

Super tare!!!Oricum...astia de la Dinamo nu isi cunosc concret nici radacinile ca sa nu mai vb de plangaciosii de la Rapid.Acum ca s a certat si cu Dica anticomunistul nostru Jiji a tot crestinul ar trebui sa ii prezinte cineva acest episod poate isi da seama si el pe ce stadion a fost.GRAV-Jijileanu prin cultura s a ar fii trebuit sa stie ca nu e bine ca bun crestin sa mearga de parte spartanelor pentru ca aia erau homosexuali redutabili.MA DA MACAR SUNT RAZBOINICI CUM II PLAC LU CIOBANX!Forta Elton!Forta MM!Forta Dica!Forta Steaua! steagcruce2

rosualbastru11.05.2007 01:41

cel mai tare ar fi sa le dam o alta replica, tot o analogie din acel film, cand leonidas spune : this is sparta!

cum ar suna: THIS IS Ghencea!!

PE EEEEI!!!

septi_eu11.05.2007 06:07
:))

Ar fi o idee sa le contracaram scandarea augh augh augh cu **** augh augh augh[Dinamo]

 

 

Toti prostii care- [...]/ Striga haug haug

Quetzalcoatl11.05.2007 06:25
Toti prostii care-o sug/ Striga haug haug

 

 

Nu merge, scandand ce-ai spus tu acolo, vom striga si augh augh augh :lol: si ne-am face singuri de cacao

Astristul11.05.2007 09:04

Eu zic ca n-ar mai trebui sa mai strigam NOI "Augh, Augh, Augh". Asta ar insemna pe alocuri ca ii copiem. Sa-i lasam in prostia lor ca deh, acu se cred si ei cei mai tari "spartani" ... :lol:

Oricum, amuzant filmuletul. :D

undeva11.05.2007 09:49

BA FRUSTRATIILOR TINETI MINTE ZIUA INVIERII CAND 2000 DE CAINI ADEVARATI AU FACUT CAT 25 DEMII DE SPURCATI V-AM MAI ZIS MAI BINE CIOCU MIC CA VA ADANCITI IN PENIBILITATE MENTALITATE DE OVINA APROPO GNENA E DE VANZARE ?=))) PENTRU 50 DE MII IN PLUS VA-TI VANDUT PELUZA SI VA CREDETI SUPORTERI ADEVARTI DE ASTA RADE TOATA LUMEA DE VOI

[/quot]

 

din filme copiati * latrati ca niste caini turbati.

asteptam sa mai copiati din teatru si opereta....SUNTETI PENIBILI.....PCH=XEROX.

MARSH IN %$ DE CAINE SPURCAT.

mirelabehehe11.05.2007 09:59

[...]

 

 

Culcat! Moderatorii

zyder11.05.2007 10:47

sunt curios cat timp o sa le trebuiasca lu borcica si turcu sa schimbe emblema lu dinamu=))))))))))) lesbos au au au :))))))

ps:tare filmuletzul am ras cu lacrimi fratilor...hai ma ca fara dinamuisti de cine am mai rade pe lumea asta???:)))))

cosminho11.05.2007 16:50

super tare filmuletu :))

«12»